«Історії діяльності НДО у соціокультурній сфері»

Filed under Бібліотека

Інститут соціокультурного менеджменту розробив книгу «Історії діяльності НДО у соціокультурній сфері» в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження».

Видання, завдяки висвітленню практичного досвіду створення та діяльності Центрів місцевої активності, в тому числі, на базі закладів культури стане незамінним порадником для громадських активістів, які спрямовують свої зусилля на розвиток територіальних громад.

Якщо Ви бажаєте отримати книгу у друкованому вигляді, напишіть офіційного листа-запита із обґрунтуванням її використання і ми надішлемо її безкоштовно. Листа можна надіслати у відсканованому вигляді на: adm.iscm@gmail.com або поштою на адресу – а/с 4/30, м. Кіровоград, Україна, 25006.

 

Завантажити видання можна тут Історії діяльності НДО

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

You must be logged in to post a comment Login