Коли потрібна стратегічна адвокація?

Filed under Новини

шепетівка (1)29-30 листопада 2016 року консультант з розвитку громад Руслан Краплич з використанням досвіду та методи Фундації імені князів-благодійників Острозьких, провів курс зі стратегічної адвокації для 16 активних представників (депутатів міських, районних і обласних рад) 10 об’єднаних та міських громад 7 регіонів України в м. Києві.

В ході занять було визначено основні компоненти адвокації та стратегічного планування, а також сформульовано  стратегічні цілі представлення та захисту вразливих груп шляхом підготовки програм, які мають розглянути депутати місцевих рад. І ухвалити відповідні рішення про виділення фінансування з коштів місцевих бюджетів.

Для проведення адвокаційних кампаній учасники планують залучити місцеві громадські організації й ініціативних громадян, мережі і коаліції яких здатні вплинути на широкі кола зацікавлених осіб та мішені адвокації, від яких залежать очікувані рішення.

Фундація Острозьких, зі свого боку, планує продовжити співпрацю з активними депутатами місцевих рад, в рамках проекту «Розвиток незалежних громад з місто утворюючими підприємствами», що підтримується Консорціумом донорів та ДТЕК.

You must be logged in to post a comment Login