Коли знання стають корисними

Із початку дії проекту «Школа громадської участі» було дано поштовх для низки ініціатив, реалізованих її учасниками. Не винятком стали і представники засобів масової інформації.

Так, для Олени Кваші та Олексія Мака, ведучих розважального шоу «Ранкова кава» на каналі «Кіровоград» Школа, як вони самі відзначили, відкрила новий погляд на звичні речі.

«Я не уявляла скільки радості приносить відчуття того, коли завдяки твоїм ініціативам діти знаходять прийомні сім’ї. Це просто важко описати словами», – говорить Олена.

Олена та Олексій постійно прагнуть до нових знань та беруть участь і в навчальних програмах наших партнерів – Центру гуманістичних технологій «Ахалар».

Одна із найяскравіших ініціатив – організація виїздів до дитячих будинків та інтернатів для запису телевізійних програм про дітей-сиріт «Я – ваша дитина!». Але окрім зйомок програм, з дітьми зустрічаються дорослі люди (переважно жінки 30-55 років) – представники соціально-гуманітарної сфери (художники, бібліотекарі, народні майстри, журналісти та інші), які проводять майстер-класи, ознайомлюють із своєю професією учнів, допомагають їм визначитися  з обранням майбутньої професії, забезпечують надходження нової інформації для дітей, відповідають на різні питання дітей із життєвих ситуацій, тобто виступають у якості джерела нових знань. Також дорослі люди мають перетворитися на джерело інформації про дітей-сиріт у своєму середовищі і  (не напряму) впливати на збільшення кількості влаштованих у родини дітей. Діти запрошуються до активного спілкування з дорослими учасниками виїзного проекту «Я – ваша дитина!» через форум сайта обласної державної телерадіокомпанії.

Окрім власного проекту, ведучі програми «Ранкова кава»  взяли участь в ініціативі Кіровоградського прес-клубу «Горнятко для маляти»  (Всеукраїнська ініціатива, яку підтримав прес-клуб в Кіровоградській області). Щоденно від початку акції до 10 грудня в ранкових ефірах ведучі зверталися до глядачів з проханням приносити чашки, а потім розмальовували горнятка з майстрами Дитячого юнацького центру у в прямому ефірі.

 

You must be logged in to post a comment Login