Кому потрібна фінансова грамотність?

Filed under Новини

09 та 24 березня  у м. Рівне в рамках Фестивалю сімейних цінностей, 20 квітня 2019 року у м. Житомирі на базі Житомирської Обласної Універсальної Наукової Бібліотеки ім.О. Ольжича  за підтримки Фундації імені князів-благодійників Острозьких пройшли майстер класи Руслана Краплича «Як забезпечити собі заможне майбутнє», участь у яких прийняло понад 80 учасників, найактивнішими з яких були жінки.

Як виявляється більшість учасників, до початку майстер класу, не знають жодного Закону багатства, жодної теорії грошей. Слабо знають рух грошей у своєму домогосподарстві. Не прогнозують свого майбутнього, тому не можуть бути певними, що воно стане заможним.

Частина учасників по завершенню майстер класу ухвалюють рішення визволитися із рабства заробляння грошей, які щораз випаровуються непомітно. І перетворити свої зароблені гроші у ресурс, який працює на себе і свою родину.

Головний висновок, що не залежно від віку та статі курси фінансової грамоти необхідні для громадян і родин України, щоб убезпечити себе від прикрих помилок у поводжені з грошима та забезпечити собі й родинам заможне майбутнє.

Саме тому частина активних учасників планують стати фінансовими консультантами, після додаткового навчання за підтримки досвідчених наставників, яких у близькому майбутньому підготує Фундація Острозьких за участі фінансових установ. Які надають фінансовий супровід громадян та родин.

You must be logged in to post a comment Login