Конференція: «Доступ до правової допомоги у сільських та віддалених громадах»

Filed under Новини

Молодіжна Громадська Організація «Інститут інформаційного права» спільно з Рівненською Обласною Громадською Організацією «Комітет виборців України» за підтримки Програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження” в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення” запрошують Вас взяти участь в конференції: “Доступ до правової допомоги у сільських та віддалених громадах”, яка буде проходить 14-16 березня 2013 року у м.Львів.

Учасники заходу: 

–          діючі правові  консультанти з громад, які надають правову допомогу з Рівненської, Полтавської та Львівських областей;

–           представники неурядових організацій, сільських рад, де працюють такі громадські захисники;

–          волонтери, що працюють в сільській місцевості, та  з якими співпрацюють  Центри правової інформації та консультації ” в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення ”.

Ця конференція спрямована на створення ефективної мережі громадських консультантів, які надають правову допомогу  в селах у різних регіонах України.

Мета конференції: виробити спільні підходи до надання правової інформації та правових консультацій жителям сільських громад через налагодження взаємодії між професійними юристами, НУО та громадськими консультантами, які надають правову допомогу та налагодити ефективну співпрацю між  громадськими консультантами, які представлятимуть різні сільські громади. 

Місце проведення: м. Львів, пл.. Міцкевича, 1, готель «Жорж»

Участь у заході безкоштовна.

Організатори забезпечують проживання,харчування учасників семінару, компенсацію витрат на проїзд до місця проведення тренінгу й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або купейним вагоном поїзда).

Для участі в заході Вам необхідно заповнити анкету учасника і в термін не пізніше 05.03.2013 року відправити її за електронною адресою:zhrystyna@gmail.com до 18.00.

Про результати відбору Вам буде повідомлено 06.03.2013 року до кінця робочого дня.

Додаткова інформація за електронною адресою: zhrystyna@gmail.com, або +380979793731 (Христина Зоряна)

 

Оголошення 1

Анкета учасника +

You must be logged in to post a comment Login