Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній “Поділи відповідальність на всіх”

Filed under Новини

Метою конкурсу є посилення спроможності територіальних громад Рівненської області в представленні своїх прав та інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Пріоритетами конкурсу мікрогрантів є:

* екологічно безпечне середовище (вирішення питання несанкціонованих сміттєзвалищ, будівництво шкідливого виробництва, організація місць рекреації, дитячих майданчиків тощо)
* збереження та популяризація культурної та історичної спадщини
* розвиток зеленого туризму та підтримка малого підприємництва
* покращення стану та розвиток житлово-комунального господарства
* посилення туристичного потенціалу регіону в підготовці до «Євро 2012»

Консультації для громадських організацій та ініціативних груп громадян про конкурс мікрогрантів можна отримати безпосередньо в офісі Фундації Острозьких, через електронну поштуpbofrv@gmail.com (з приміткою: Конкурс мікрогрантів) та за телефоном (0362) 22-10-81, а також будуть проведені відкриті консультації в м. Дубно, м. Рівне, м. Костополі, м.Сарни на базі публічних бібліотек.

Для участі у відкритих консультаціях необхідно зробити реєстрацію участника за тел.: (0362) 22-10-81, 067- 360-83-34 або електронною поштою, вказавши всі контактні дані.

Під час консультацій всі бажаючі отримають детальнішу інформацію про: – умови конкурсу – порядок та рекомендації щодо підготовки проектів – роз’яснення щодо пріоритетів конкурсу та заходів, які будуть фінансуватися – підготовки бюджету та фінансової звітності.

Термін реалізації проектів не більше 6 місяців.

Пакет конкурсних документів має містити:

* заповнену проектну заявку відповідної форми;
* бюджет проекту;
* копію свідоцтва про реєстрацію та копію свідоцтва платника податку (для громадської організації чи благодійного фонду) або протоколу засідання ініціативної групи (де буде визначено відповідальну особу за реалізацію проекту (керівника проекту)).
* Учасники конкурсу повинні бути готові надати детальний графік реалізації проекту (визначеної форми) та направити 2 представників своїх організацій/ініціативних груп для участі в тренінгу з проектного менеджменту (для переможців конкурсу).

Максимальний розмір мікрогранту – 7 000 грн. Організація чи ініціативна група, що звертається із запитом до Фундації повинна забезпечити не менше 30% від розміру бюджету (фінансові кошти, волонтерська праця, матеріальні ресурси тощо).

Проект слід подавати українською мовою згідно з аплікаційною формою.

В рамках програми не фінансується:

* придбання основних засобів (офісної техніки, автомобілів, будинків, придбання промислового устаткування тощо.)
* проведення ремонтних робіт – заробітна плата, оплата відряджень і добових
* політична діяльність
* діяльність релігійних інституцій
* на оплату особистого лікування, освіти, відпочинку
* на проведення наукових досліджень і розробок
* на забезпечення діяльності організації, не пов’язаної з виконанням проекту.

Пропозиції (проекти) з додатками на отримання гранту від Фундації імені князів-благодійників Острозьких можна особисто принести до офісу Фундації, надіслати поштою у 2-х примірниках (на адресу 33028, м. Рівне, вул. Драгоманова, 11) або ел. поштою: pbofrv@gmail.com. не пізніше як до 25 вересня 2011 року.

Зверніть увагу:

* Проекти розглядатимуться незалежною комісією експертів.
* Під датою подання проектної пропозиції слід розуміти дату її відправлення на поштову адресу Фундації Острозьких (за поштовим штемпелем), а також дату її відправлення на електронну скриньку. Проектні пропозиції, які не було відправлено поштою або на електронну скриньку до 23:59 25 вересня 2011 року, розглянуто не буде.
* Пропозиції (проекти), отримані Фундацією імені князів-благодійників Острозьких, не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду.

При подачі проекту Фундація імені князів-благодійників Острозьких підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.

* Про результати розгляду проектів (пропозицій) Фундація імені князів-благодійників Острозьких повідомить учасників конкурсу, призначить переможцям дату підписання договорів та консультації щодо оформлення бухгалтерських документів та підготовки звітності по виконанню проекту.
* Проекти, що не відповідають наведеним вимогам, не будуть розглядатися .
* Заявки, отримані після вказаного терміну не розглядатимуться.
* Оголошення результатів конкурсу не пізніше 10 жовтня 2011р.

Контакти: Пражмовський Віктор тел.: 067 370-52-24 факс: (0362) 22 -10-81 Дорощук Марина тел.: 067 239-54-26 факс: (0362) 22 -10-81

Адвокасі кампанії – метод та процес впливу на людей, які приймають рішення, та на громадську думку щодо проблемних питань. Воно спрямоване на мобілізацію громадських дій для досягнення змін у суспільстві, в тому числі проведення законодавчих та політичних реформ з метою вирішення вищеназваних проблем.

Конкурс мікрогрантів місцевих адвокасі кампаній «Поділи відповідальність на всіх» реалізується за фінансової підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду “Відродження”.

Детальніше про програму: www.irf.ua

 

You must be logged in to post a comment Login