Активні вихідні у бібліотеці Краматорська

Фото – hi.dn.ua

У суботу, 13 липня, у приміщенні Міської бібліотеки ім. Горького відбулися одразу декілька цікавих заходів. Об 11 годині бібліотека чекала усіх бажаючих на тренінг “Вміння працювати у команді”, який відбувся в рамках освітнього проекту “Вуличний університет”. Захід отримав схвальні відгуки учасників: “После тренинга долго обдумывал, выявленные, собственные мотивы поведения и особенности ответной реакции на окружающих. В итоге пересмотрел собственные казалось бы незыблемые, проверенные временем ценности. Уже доволен результатом, близкие вроде тоже. Всем участникам спасибо за помощь и до новых встреч”, – пише Ігор Бутов у тематичній групі в мережі Facebook.

Також 13 липня зібрало у бібліотеці усіх пошановувачів фотографії. На зустрічі фотограф Сергій Зінов’єв презентував серію власних робіт “Рими повсякденності”.

Бібліотека у Краматорську вже давно перестала бути звичайною книгозбірнею. Сьогодні – це дійсно центр активності громади, де кожен житель може знайти для себе захід за інтересами.

Марія Калашнік

You must be logged in to post a comment Login