Креативні індустрії у культурі*

Filed under Лонгріди, Новини, Статті

14362464_330741900607591_6054536467218019249_oЗ 15 по 18 вересня 2016 року м. Львів проходив Форум креативних індустрій (в рамках Форуму видавців).
Нижче знайомимо наших читачів з Олегом Жовтанецьким – викладачем факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка і співорганізатором Форуму.

Що вас надихнуло на ідею створення форуму?

Ідея створення форуму виникла у мене та у моєї дружини – Надії Чуби, тому задум форуму є, можна сказати, справою сімейною. Ми з академічного середовища, зокрема викладаємо у Львівському національному університеті імені Івана Франка,  Надія – на економічному факультеті, а я – на факультеті культури і мистецтв. Вже навіть з цього факту можна промалювати головний сюжет – співпраця на пограниччі культури та економіки.Додатковими шкіцами до портрету є наше середовище, бо як люди творчі, ми обертаємося в практичних сферах культури. Зокрема, у колі наших друзів та знайомих є художники, музиканти, актори, кінорежисери, книговидавці. Спостереження за ними у професійній діяльності ставило більше питань, ніж відповідей. Отож, для того, щоб пізнати тему пограниччя культури та бізнесу краще, ми вирішили надати можливість іншим висловитись, обговорити її публічно, розглянути під різними кутами. Саме з цією метою організували й провели «Форум креативних індустрій» – майданчик в рамках Форуму видавців.

У чому полягає особливість форуму та яка його головна мета? Читати далі у форматі лонгрід…

You must be logged in to post a comment Login