Крок до чистоти

krokВсі ми хочемо, щоб нас оточувало чисте довкілля, свіже повітря, прозорі річки… а чи кожен готовий докласти зусиль до їх очищення, і головне – до їх не забруднення.

3 вересня 2016 року в м. Кропивницький Кіровоградської області було проведено вже другу екологічну акцію «Крок до чистоти» за ініціативи волонтера Інституту соціокультурного менеджменту Лілії Постолатій, підтримки декількох місцевих організацій (ГО «Пробудження-Україна», ГО АТМ «Велес» та УДЮТ «Січ») та бізнесу (ПП Василь Шкрібляк).

20 небайдужих мешканців міста долучилися до прибирання території набережної біля озера на мікрорайоні Ковалівка. Було зібрано купу сміття, очищено велику територію, яка слугує місцевістю для проведення дозвілля мешканців Кропивницького. По завершенню акції, на учасників чекало смачне підкріплення сил смаколиками – чай звареним на ватрі та печивом зі згущеним молоком.

Отже, екологічний стан Кіровоградщини наразі не в найкращому стані. Попри щоденні намагання комунальних служб прибрати місто, під вечір сміття знову заповнює тротуари та узбіччя. Постає питання – чому містяни байдуже ставляться до навколишнього середовища і забруднюють місто? Свідоме ігнорування загальноприйнятих норм, низька поінформованість про наслідки безвідповідального ставлення до навколишнього середовища – причина багатьох проблем зі здоров’ям містян. Але приємно, коли з поміж пасивної спільноти вирізняються люди, які прагнуть зробити природу чистіше – громадські активісти.