«Крок за кроком» – до фінансової сталості

Filed under Новини

Крок11-12 вересня 2017 року у м. Київ, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич провів курс з фандрейзингу та фінансової життєздатності для керівників напрямків Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», за підтримки ІСАР-Єднання.

Враховуючи навчання, ВФ «Крок за кроком» перегляне систему фінансової життєздатності, яка передбачає спрямування зусиль організації у 4-х напрямках. Головну увагу буде спрямовано фандрейзингу, що забезпечить диференціацію та систематизацію доходів із різних джерел.

Передбачається вибрати із понад 30 доступних фандрейзингових інструментів використовувати не менше 25.

Аби така діяльність була більш ефективною, результативною й ефектною, фонд призначить відповідального (посадову інструкцію для якого було опрацьовано), розробить детальний план фандрейзингу та поступово формуватиме відділ фандрейзингу (розвитку).

Надалі Фундація Острозьких та Р. Краплич надаватимуть консультаційну підтримку у реалізації Крок1фандрейзингових планів Всеукраїнського фонду «Крок за кроком». І вже через місяць буде проведено додаткове навчання з соціального маркетингу і комунікації зі споживачами, клієнтами і бенефіціантами фонду, що також сприятиме підвищенню якості, збільшенню кількості клієнтів, які безумовно впливатимуть на подальшу фінансову життєздатність організації.

You must be logged in to post a comment Login