Круглий стіл «Шок як мистецька стратегія»

Filed under Новини

PinchukArtCentre

CSM (Фундація Центр Сучасного Мистецтва)

запрошують до участі в круглому столі «Шок як мистецька стратегія»,

який відбудеться в рамках серії мистецьких заходів «Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму» 3 квітня, середа, 19.00 (у залі video-lounge на 6-му поверсі PinchukArtCentre).

Із давніх часів до наших днів провокація і шок були частиною художніх стратегій, які художники іноді використовували як свідомий жест щодо глядача або суспільства в цілому. Провокація може розглядатися як те, що припускає зміну: від канонів самого мистецтва до сприйняття мистецтва глядачем, і від суспільства з його поглядом на себе до комерційної успішності художників.

Дискусія в рамках круглого столу зосередиться на тому, як художник працює з ідеєю шоку і провокації сьогодні, і, що не менш важливо, як ця ідея сприймається глядачем. Чи є аудиторія, як і раніше, чутливою до неї, чи люди вже звикли? Чи й досі ідея шоку і провокації володіє силою каталізатора змін?

У зустрічі візьмуть участь художниця та авторка Євгенія Бєлорусець, директорка CSM, головна редакторка інтернет-журналу KORYDOR Катерина Ботанова, художник Сергій Братков, заступник арт-директора PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф, завідувач відділу сучасного мистецтва Державного Ермітажу Дмітрій Озєрков.

«Круглі столи PinchukArtCentre: Пожива для розуму» – це серія мистецьких заходів, організованих спільно з CSM у рамках освітньої платформи арт-центру. Круглі столи PinchukArtCentre – це регулярні групові дискусії за участі провідних українських та міжнародних фахівців з різних напрямків та галузей мистецтва. Цей форум покликаний давати поживу для роздумів, спонукати до обміну думками та ґрунтовно розглядати українське мистецтво в глобальному контексті. Темами дискусій стануть актуальні проблеми суспільства, віддзеркалені у виставкових проектах PinchukArtCentre.

Зважаючи на обмежену кількість місць у залі, просимо попередньо зареєструватись за телефоном +38 044 590-08-58 або за e-mail: info@pinchukartcentre.org

З часу відкриття у вересні 2006 PinchukArtCentre відвідали більше 1 100 000 відвідувачів. Дізнайся більше на сайті pinchukartcentre.org

PinchukArtCentre вул. Червоноармійська/Басейна 1/3-2, Блок «А», Бесарабський квартал

ВХІД ВІЛЬНИЙ. Повідомивши охороні PinchukArtCentre, що ви прийшли на дискусію, ви зможете потрапити всередину без черги.

Джерело: Фундація Центр сучасного мистецтва

You must be logged in to post a comment Login