Культурно-масовий інформаційно-просвітницький захід «Разом проти кризи»

Filed under Новини


4 серпня 2011 року в місті Немирів Винницької області відбудеться культурно-масовий інформаційно-просвітницький захід “Разом проти кризи” . Захід проводитиме громадська організація «Немирівська спілка творчих ініціатив» спільно з Інститутом соціокультурного менеджменту в межах проекту “Будинок культури та громада – разом до розвитку й ладу” за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”. Метою цього заходу є визначення та розвиток культурно-просвітницької діяльності регіону пов’язаних із суспільно-політичними та культурними чинниками.

Виходячи з функцій громадської організації «Немирівська спілка творчих ініціатив», інформаційна культурно-просвітницька діяльність цієї НДО активізувалася й набула важливого значення в культурному житті м. Немирів. Триває співробітництво з місцевою владою, відомствами, благодійними міжнародними фондами, громадськими інституціями, творчими спілками та організаціями щодо питань організації спільних культурних заходів. Культурно-просвітницька діяльність «Немирівської спілці творчих ініціатив» істотно збагачується. У Спілці діють виставки та арт-галереї, де поєднується репрезентація творчого фонду міста і творів образотворчого та фотомистецтва, тим самим виставляються художні роботи і відповідний їм культурний візуальний ряд. Громадська організація «Немирівська спілка творчих ініціатив» на чолі з Кононовою Іриною Борисівною перестає бути організацією тільки місцевого рівня, своїми заходами вона переростає в культурно-інформаційний центр, що активно включається в соціогуманітарний контекст суспільства. Це свідчить про трансформаційні перетворення культурно-просвітницької діяльності в культурно інформаційну. Нові інформаційні технології істотно змінюють функції та діяльність громадської організації. З’явилися нові можливості інформаційної роботи через Інтернет, де публікуються виставки он-лайн, фотоінформація тощо.

Важливу роль у культурно-просвітницькій та культурно-інформаційної діяльності цієї громадської організації відіграють комплексні наукові та науково-просвітницькі заходи, на які зроблено основний акцент. Публічна конференція-обговорення «Заклади культури потрібні громаді, бізнесу, владі», яка відбудеться 4 серпня 2011 року у Немировському районному будинку культури в рамках культурно-масового інформаційно-просвітницького заходу «Разом проти кризи». Ще раз доказує це.

 

Матеріал підготовлено Інститутом розвитку глобального суспільства в рамках проекту “Впроваджуємо зміни громадою”

 

 

You must be logged in to post a comment Login