«Кусаноне» для української молоді

0987654321 4Новомиргородська районна громадська організації «Спільна справа», за сприяння та підтримки першого заступника голови райдержадміністрації  І.В.Забажана  та начальника відділу освіти райдержадміністрації О.О.Полтавець, підготували пакет необхідних документів і подали заявку на отримання грантової допомоги проекту людської безпеки «Кусаноне» Міністерства Закордонних Справ Японії. Цільові завдання розробленого проекту передбачали створення здоров’я зберігаючих, комфортних умов для навчання і виховання гімназистів, поліпшення санітарного стану та естетичного вигляду навчальних приміщень, поліпшення технічного стану будівлі гімназії, продовження її експлуатації пов’язаної з функціональним призначенням. Невимовну радість і захоплення   у всіх причетних до даного проекту викликала звістка про те, що наш проект відібрано Урядом Японії для фінансування.

Після підписання грантової угоди  розпочались масш0987654321 2табні роботи. Приміщення, у якому з 1992 року функціонує заклад, збудовано іще на початку ХХ ст., тому не важко здогадатися настільки значних капіталовкладень потребував його ремонт. Проект з покращення умов навчання у гімназії, що фінансувався програмою “Кусаноне”, розпочався у 2012 році – за цей час повністю замінено вікна та двері у навчальному корпусі та спортивному залі, відремонтовано покрівлю і фасад приміщення, реставровано стелю. А окрім цього, навчальні класи гімназії обладнано новими анатомічними партами, були замінені й інші шкільні меблі. Укомплектовано медичний кабінет. І що особливо важливо – оновився технічний парк комп’ютерного класу. Загальна вартість проекту – більше мільйона гривень, у спів фінансуванні. Хоч і не значні, але також виділялися кошти і з міського бюджету Новомиргорода (181,6 тис. грн.). Кошти, виділені японською стороною – 907,8 тис. грн. 20 травня 2015 року Златопільську гімназію  відвідали Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі та Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка Марина Порошенко,  де ознайомились з результатами діяльності проекту людської безпеки «Кусаноне». Об’єм робіт, вражає, але завдячуючи спільним зусиллям працівників гімназії, батьківського колективу, представників соціально відповідального бізнесу, потужній підтримці керівництва району перед нами постала оновлена, модернізована Златопільська гімназія. Ці роботи змінили не лише зовнішній вигляд, а й внутрішню атмосферу навчального закладу.

0987654321 8Створення тренажерного залу на базі спортивного залу Златопільської гімназії

Створення та організація діяльності тренажерного залу для молоді – це проект, реалізований у рамках грантової програми Посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні. Для втілення проекту в життя об’єднали свої зусилля всі, хто небайдужий до сучасних проблем молоді, всі, хто розуміє, що здорові діти – це здорова нація, успішне майбутнє. Загальна вартість тренажерів становить 66 тисяч гривень. Для того, щоб привести до ладу приміщення, в якому розмістили тренажерний зал, громадська організація «Спільна справа» залучила близько 20 тисяч гривень благодійних  коштів. 28 жовтня 2015 року, відбулося відкриття тренажерного залу. До Златопільської гімназії завітали гості: Катя Куцея  – аташе Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Аліна Іваненко – працівник відділу економіки  Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

 

13537736_603218579854289_7164297202229978908_nМатеріал підготувала – Козяр Оксана, учасниця “Школи громадської участі – 3”, представниця Новомиргородської районної громадської організації «Спільна справа», м. Новомиргород Кіровоградська область.

You must be logged in to post a comment Login