Квіткові фантазії

Filed under Новини

IMG_0099У Кіровоградському обласному художньому музеї у рамках роботи «Творчої майстерні» було проведено майстер-клас «Квіти».

Цікавою відмінністю сьогоднішнього заходу було те, що у майстер-класі взяли участь дорослі, які з радістю, азартом і натхненням виготовляли яскраві квіточки з паперу. На майстер-клас навіть завітала наша колега із Добровечківщини пані Валентина Грінченко, яка теж із задоволенням створювала аплікацію та поділилася і своїми враженнями і досвідом проведення майстер-класів в районному музеї.

Майстер-клас було присвячено створенню аплікації з кольорового паперу, а саме створенню квітів.

Папір в наш час є найпоширенішим матеріалом для творчості.

Виробів, які можна зробити з паперу безліч. Це іграшки, букети, аплікації, прикраси, картини та багато іншого. Створюючи аплікацію ви не тільки розвиваєте свій естетичний смак, але і спостережливість. IMG_0113

Аплікація – це вид художньої діяльності, коли зі шматочків шкіри, тканини або паперу вирізають фігурки, а потім наклеюють на основу – фон.

Аплікація може бути предметна, сюжетно-тематична та декоративна.

IMG_0116Сьогодні ми робили декоративну аплікацію. Зі шматочків кольорового паперу вирізали пелюстки та листочки, а потім наклеювали на фон, створюючи таким чином  квіти.

Під час майстер-класу ми впевнились, що створення аплікації може зацікавити не тільки дітей, але і дорослих, в яких була можливість пригадати дитинство. Всі отримали масу задоволення від спільної праці.

 

Тетяна Костенко –  науковий співробітник відділу Кіровоградського обласного художнього музею -картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

You must be logged in to post a comment Login