Луцьк потерпає від самовільно облаштованих гаражів

Filed under Новини

За останні 2 роки кількість автомобілів у Луцьку збільшилася на 26%, в той час як місць для стоянок авто, тобто гаражів, катастрофічно не вистачає. Несанкціоноване облаштування гаражів, черепашок та інших металевих конструкцій, або просто паркування автівок під відкритим небом поблизу будинку захаращує практично кожен двір, псуючи таким чином не тільки естетичний вигляд прибудинкових територій, а й ускладнюючи можливість безпроблемно дістатись до під’їзду, що іноді навіть може коштувати людям життя. Адже часто трапляються випадки, коли спеціалізований транспорт, такий як, наприклад, карети швидкої допомоги чи пожежні машини не можуть пробратись до під’їзду через надмірну кількість автомобілів поблизу.

А малі металеві конструкції, які використовуються як гаражі, стоять, де заманеться їх власникам – на газонах, дитячих майданчиках, теплотрасах, на краю проїжджої частини вулиці. Якщо ситуацію не почати виправляти, то є усі шанси, що вже за рік-два ми будемо спостерігати цілі «блоки» металевих коробок для автівок поблизу будинків.

Тож завдання міської влади номер один у цій площині – навести лад із хаотичною самовільною «експансією гаражів» прибудинкового простору.  Ми вже дійшли до тієї межі, коли місто не може ігнорувати цю проблему, тому конче необхідно знаходити оптимальні варіанти вирішення, які задовольнять і персічних жителів, і самих власників авто.

Щоб обговорити механізми для вирішення ситуації, яка склалася, громадськість, представники міської ради, депутатського сектору, департаменту ЖКГ, пожежних служб та швидкої допомоги зберуться за круглим столом на тему «Пошук можливостей вирішення проблеми паркування автомобілів у житлових районах».

Організатори заходу – Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив спільно з Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН.

Круглий стіл відбудеться 16 травня 2013 року об 11:00 у коворкінг-центрі «Репортер» (м. Луцьк, пр. Волі 27, 4 поверх).

 

Запрошуємо Вас долучитися до обговорення та висвітлення проблематики, яка підніматиметься на заході!

Прес-служба

Волинського Інституту Підтримки

та розвитку Громадських Ініціатив

 (098) 9222616

(066) 1630008

(0332) 723803

e-mail: press.vipgi@mail.ru

You must be logged in to post a comment Login