Львів презентуватиме проект «ON-Life! Цінності українців»

Filed under Новини

При підтримці Інституту громадського лідерства в рамках програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні у Львові (8.09.2012, з 15-17 гогд.Чорновола 57/706) відбудеться регіональна презентація проекту «ON-Life!Цінності українців» та майстер-клас із «Цінностей» в м.Львів від МІ «Серце в долоньках». 

Даний проект спрямований на те, щоб привернути увагу сучасного покоління до загальнолюдських цінностей, показати їх роль у житті та розвитку особистості і суспільства, а разом із тим сприяти популяризації моральних цінностей серед молоді  різних установах ( школах, університетах, інтернатах та дитячих будинках.)

Цінності є своєрідним внутрішнім стрижнем, що формує особистість.. Даний майстер-клас є хорошою об’єднуючою  ініціативою для українців. Це нагода ще раз звернутись до власних життєвих орієнтирів, краще пізнати цінності інших людей.

Заброцька Наталія ,учасниця програми «Активні Громадяни», член Інституту Громадського Лідерства

На майстер класі можна дізнатися про нову методику роботи з дітьми і колективом, що допоможе у майбутньому працювати з групами, а також відкриєте нові знання не лише про себе, але і про інших людей.

В рамках проекту передбачено навчання волонтерів, робота з дітьми  та зйомка і створення відео матеріалів відомих особистостей в країні.

Детальніша інформація на сайті: http://gurt.org.ua/news/recent/14049/

 Контактна особа: Заброцька Наталія nataloczka7@gmail.com  +380973446170

Участь безкоштовна. Необхідно зареєструватись до 7.09.2012 до 17.00 зателефонувавши за вказаним телефоном. Кількість бажаючих обмежена .

 

You must be logged in to post a comment Login