Маловисківський центр місцевої активності у “Просторі ідей” на 5-му каналі

 

Павло Табаков завітав до Районної бібліотеки ім. Лесі Українки

«Простір ідей» – суспільно-культурний проект про розвиток, оновлення та  вдосконалення  бібліотек, які, на сьогодні, перестали бути лише осередками збереження книжок та періодичних видань, а стали великим інформаційно-технологічним банком збереження та розповсюдження інформації. Щонеділі разом з відомими українцями «5 канал» доводить, що сучасна бібліотека – це місце, яке збирає однодумців, яке допомагає реалізовувати творчі задуми та саморозвиватися, це те місце, де людям подобається з користю проводити час.

Проведення “Форум театру”

Однією з бібліотек, якою зацікавився 5-й канал стала Маловисківська районна бібліотека ім. Лесі Українки, яка вже тривалий час працює як Центр місцевої активності. 21 травня 2013 року відбувся запис передачі “Простір ідей” у маловисківському районі. Журналістам було представлено низку проектів, реалізованих на базі Центру місцевої активності. Серед них: “Вища народна школа” – безкоштовні курси комп’ютерної грамотності для старшого покоління, проект “Податкова звітність без кордонів”, продемонстрована робота із молоддю на прикладі “Чайної церемонії”.

Телеміст в рамках екологічного проекту “Очистимо Україну – утилізуємо батарейки”

Також саме у цей день стартував проект “Очистимо Україну – утилізуймо батарейки”, в рамках якого було проведено всеукраїнський телеміст із представниками інших регіонів, які вже мають досвід зі збору відпрацьованих елементів живлення.

Ще одним заходом, продемонстрованим в рамках діяльності Центру стало проведення “Форум-театру”, методику якого було почерпнуто під час участі заступника голови Маловисківської районної ради, Леоніда Жовтило, у “Школі громадської участі”, проведеної Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч,С. Мотта.

Спеціальним гостем усіх заходів став Павло Табаков – переможець проекту “Голос країни” -2.

Дивіться “Простір ідей” щонеділі о 9.10.

You must be logged in to post a comment Login