Малювання пейзажу за допомогою «петриківки»

Filed under Новини

2016-05-17_12.33.24Наукові співробітники обласного художнього музею продовжують співпрацювати з загальноосвітніми школами Кіровограда, пропагуючи різні види образотворчого мистецтва та створення виробів власними руками.

17 травня 2016 року був проведений майстер-клас з декоративного живопису «Пейзаж» для учнів 2-А класу Спеціалізованого навчально-виховного комплексу − загальноосвітнього навчального закладу І − ІІІ ступенів №26 − дошкільний навчальний заклад − дитячо-юнацький центр «Зорецвіт».2016-05-17_12.40.02

Роботи, що малювали учні, вирізнялися своєю незвичністю та життєрадісністю, яскравими кольорами і цікавими,  навіть фантастичними сюжетами. Вони малювали весняні і морські пейзажі, а дехто – інопланетні та підводні світи.

Пейзаж другокласники виконували у незвичній манері, а саме, використовуючи елемент «петриківки» − зернятко.

2016-05-17_12.39.58Після проведення майстер-класу школярі по-новому відкрили для себе цей вид мистецтва, у них сформувалася думка про нього не тільки як про народне, що зберігає традиції оздоблення українського житла, але й як про сучасне мистецтво, яке розвивається та набуває нових рис.

 

Богдан Мороз  –  художник І категорії відділу музею − картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

You must be logged in to post a comment Login