Матеріали Другої Національної конференції “Реформування закладів культури”

Filed under Бібліотека

Друга Національна конференція «Реформування закладів культури» у рамках проекту  Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» відбулася 7- 9 лютого 2012 року у м. Ірпінь, Київської обл.

На ній розглядались наступні питання:

  • Реалізація проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження»;
  • Розвиток громад в умовах кризи та роль закладів культури;
  • Антикризова гуманітарна програма Міжнародного фонду «Відродження» та заклади культури;
  • Європейські тенденції у законодавстві у сфері культури;
  • Заклади культури та розвиток благодійництва;
  • Технологія адвокації інтересів громадян в процесі трансформації закладів культури в осередки громадської активності;
  • Розвиток громади і збільшення соціального капіталу;
  • Досвід діяльності та запровадження концепції Центрів місцевої активності на базі закладів культури.

Матеріали конференції стануть у нагоді громадським активістам, керівникам та працівникам закладів культури, а також усім небайдужим до реформування закладів культури, вирішення соціальних проблем та покращення життя територіальних громад.

Матеріали Другої Національної конференції “Реформування закладів культури”

 

* – Друга Національна конференція «Реформування закладів культури» проводилася в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури».

Метою проекту “Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури”, що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

One Response to Матеріали Другої Національної конференції “Реформування закладів культури”

You must be logged in to post a comment Login