– Матеріали Національної конференції «Реформування закладів культури» у рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Спільний шлях у майбутнє»

n kНаціональна конференція «Реформування закладів культури» у рамках проекту «Спільний шлях у майбутнє»* Інституту соціокультурного менеджменту відбулася 29-30 листопада 2010 року у м. Києві. На ній розглядались наступні питання:

 Реалізація проекту «Спільний шлях у майбутнє», дослідження «Діяльність будинків культури по задоволенню потреб територіальних громад» та досвіду діяльності Центрів місцевої активності на базі закладів культури;

 Міжнародні та українські правові стандарти регулювання діяльності закладів культури;

 Антикризова гуманітарна програма Міжнародного фонду «Відродження» та заклади культури;

 Ефективне управління закладами культури;

 Співпраця закладів культури, громадських організацій та громади у напрямку благодійності;

 Місце закладу культури у житті громади;

 Роль закладів культури у розвитку філантропії в територіальних громадах;

 Досвід діяльності та запровадження концепції Центрів місцевої активності на базі закладів культури.

Матеріали конференції стануть у нагоді громадським активістам, керівникам та працівникам закладів культури, а також усім небайдужим до реформування закладів культури, вирішення соціальних проблем та покращення життя територіальних громад.

Завантажити  видання можна за посиланням

https://sites.google.com/site/iscmngoua/vidanna-iskm-ta-cpti

 

* – проект «Спільний шлях у майбутнє» реалізується ІСКМ в рамках програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact.Inc., завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенцію США з міжнародного розвитку (USAID). Думки, викладені в даному матеріалі є винятковою відповідальністю ІСКМ і можуть не співпадати з точкою зору USAID, уряду США та Pact.Inc.