Мережа соціального підприємництва

Filed under Новини

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас долучитись до першої Мережі соціального підприємництва у Львівській області. 
Мережа формуєтся Центром соціального підприємництва та передбачає міжсекторальну співпрацю організацій різних форм власності (підприємства, НУО та ін.).

До співпраці запрошуємо організації, яких тема соціального підприємництва цікавить на перспективу, та які бажають співпрацювати із іншими громадськими організаціями, обмінюватися досвідом та цікавими практиками.
Така співпраця допоможе початківцям швидше набути необхідого досвіду, а тим, хто займається соціальним підприємництвом не перший рік – розширити спектр своїх можливостей.

Для долучення в Мережу просимо Вас ознайомитися та надіслати електронним листом на адресу parasolka89@gmail.com підписаний меморандум про створення Мережі.

Перші спільні заходи учасників Мережі відбудуться уже в листопаді. Під час них громадські організації будуть проводити аналіз Програм, що фінансуються з обласного бюджету. Якщо Ви бажаєте долучитися до аналізу програм в якості експерта, надішліть до 5-го листопада повідомлення на ел. адресу: parasolka89@gmail.com, із позначкою: ПРОШУ ЗАЛУЧИТИ ДО ЕКСПЕРТНОЇ РОБОТИ (можете також вказати інформацію про те, у якій сфері Ви можете працювати: економіка, культура, екологія, медицина, освіта та ін).
На сайті Сокальської агенції регіонального розвитку діє онлайн-форум з соціального підприємництва, де Ви зможете обговорювати актуальні питання, ознайомлюватись із кращим досвідом у нас та з-за кордону (http://www.agencija.sokal.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=12161 ) та знаходити партнерів для співпраці (http://www.agencija.sokal.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=12161), залишивши інформацю про свою організацію. Інформація про організації-учасників Мережі, буде розміщена на сайті лише за їх попередньої згоди. Для цього просимо Вас надсилати її електронним листом на електронну адресу: parasolka89@gmail.com, за наступною структурою: НАЗВА ОРГАНІЗАЦІЇ, МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ, ЮРИДИЧНА АДРЕСА, КОНТАКТИ ТА ІН.
Для одержання більш повної інформації звертайтесь за адресою: м. Львів, вул. Й.Сліпого 7, приміщення ERSTE Банку, 4 поверх (405 офіс), Центр соціального підприємництва або
за тел.:247 62 55, 0934224130, або Сокальська Агенція регіонального розвитку, тел 03257 7-37-66

Софія Парасюк,

Центр соціального підприємництва

You must be logged in to post a comment Login