Microsoft надає можливості

Filed under Новини

29 вересня 2014 року в офісі компанії «Майкрософт Україна» (м. Київ) пройшов третій навчальний семінар «Як встановити і розвинути партнерство: ІТ-сектори для НУО». Для участі у семінарі було запрошено близько ста громадських активістів з усієї України. Представник Інституту соціокультурного менеджменту також був присутнім на заході.

На початку заходу організатори привітали всіх учасників. Впродовж дня було отримано дуже багато корисної інформації, учасники мали змогу практично спробувати використати деякі програми. Авжеж, у учасників виникало чимало питань, на які організатори та тренери намагалися відповісти та допомогти, тому ще не багато громадських активістів є впевненими користувачами ПК, Інтернету.

Зокрема, було розглянуто наступні теми: можливості для партнерства НУО від YouthSpark, значення партнерства для організаційного розвитку НУО, як «продати» свою ідею потенційним партнерам. Демонструючи слайди, було наглядно показано, як створити грандіозну презентацію у PowerPoint 2013.

Учасникам також розповіли про 10 простих функцій Word 2013 для простої роботи з документами, було розглянуто бюджет проекту в Excel 2013. Після обіду розпочали роботу в «хмарах». Outlook 2013: про листи та інші інструменти для ефективної комунікації. Як створити «вірусну» кампанію та знайти партнерів завдяки соціальним мережам. І, як, за допомогою KODU допомогти молоді реалізувати свій потенціал завдяки ІТ.

You must be logged in to post a comment Login