Місцеві активісти с. Тупичів визначають плани і починають діяти

Filed under Новини

Тренінг для активістів місцевої громади був проведений Центром «Доброчин» на Городнянщині в селі Тупичів Чернігівської області 2 вересня 2011 року.

Метою навчань була підготовка учасників до самостійного планування діяльності та розвиток навичок розробки проектів. Як підвищити низьку соціальну активність громадян, взаємодіяти з владою, взяти відповідальність за життя у своєму селищі – всі ці питання та багато інших розглядалися під час тренінгу.

Розділ «Планування і вибір пріоритетів» викликав особливу зацікавленість, під час якого місцеві активісти – учасники тренінгу, навіть частково змогли вирішити реальні проблеми на селі та знайшли відповідь на всі поставленні питання.

Тренери Андрій Карташов, керівник ВСГО «Центр підтримки громадянських ініціатив», та Олександр Підгорний, Центр «Доброчин», підготували учасників до самостійного планування діяльності.

Найближчим заходом, де учасники зможуть протестувати свої знання – прийняти участь у Дні міста Городня – організувати виставку власних виробів, дбайливо виготовлених гуртківцями при Центрі Громадської Активності.

Подякою тренерам стали обереги, виготовлені гуртківцями клубу, які вручили  керівник сільського клубу Рись Валентина та Шовкова Лариса, голова Тупичівської селищної ради.

Дмитро Підгорний, 0462 67 71 81

You must be logged in to post a comment Login