Міжкультурний діалог встановлено!

Filed under Новини

Учасники презентують власне бачення демократичних процесів

Учасники із шести країн: Данії, Грузії, Литви, Молдови, Румунії та України мали нагоду вдосконалити свої знання та обмінятися досвідом в рамках молодіжної програми організованої Датською Асоціацією Об’єднаних Націй.

Із 31 травня по 10 червня 2013 року у невеличкому містечку Вадул-луй-Воде у Молдові проходив тренінгів курс «Другий крок» за фінансової підтримки програми Європейського союзу «Молодь в дії». Серед тем, які розглядалися в рамках навчальної програми були – інформаційне та організаційне планування, залучення та мотивація волонтерів, економічний менеджмент громадських організацій, створення мереж, управління проектами та фандрейзинг.

Іванна Антонюк та Марія Калашнік у Асоціації “Надія та Здоров’я”

Серед учасників була і представниця Інституту соціокультурного менеджменту – Марія Калашнік.

Окрім насиченої навчальної програми учасники також відвідали Асоціацію «Надія та Здоров’я» у м. Кишиневі. Головний проект асоціації – Реабілітаційний центр для душевнохворих та соціально незахищених людей. Більше ніж за 10 років роботи послугами центру скористалися більше 400 родин. Побачити на власні очі роботу центру та той шлях який вони пройшли від пустого приміщення колишнього дитсадку до сучасного повнофункціонального центру реабілітації було дуже натхненно.

Флеммінг Тогерсен, засновник Датської Асоціації Об’єднаних Націй

Головною метою навчальної програми було розширитися знання учасників із програм Європейського союзу, показати можливості створення асоціацій та написання міжнародних проектів в рамках програми «Молодь в дії».

You must be logged in to post a comment Login