Міжнародний день активних людей *

Filed under Статті

17 травня – Міжнародний День активних людей, який у 2012 році в перший раз відмічався Центрами активних людей (ЦАЛ/CAL) в Росії та Польщі. Детальніше про День активних людей в минулому році можна почитати за посиланням – http://rucal.ru/ news/2012/05/17/1151/. В цьому році в цей день в Нижньому Новгороді планується ще більш грандіозний захід. Активісти ЦАЛів зберуться на одному майданчику, щоб на інших подивитись і себе показати: обмінятися досвідом реалізації соціально корисних активностей, благоустрою територій, організації заходів, гуртків та клубів за інтересами на базі ЦАЛ та інших соціально орієнтованих закладів у власних мікрорайонах.

В програмі: майстер-класи, фотовиставка активних жителів, виставки виробів ручної роботи умільців ЦАЛів, а також нагородження почесними грамотами найактивніших добровольців ЦАЛ. І по вже добрій традиції в День активних людей буде організована екологічна акція: в минулому році ЦАЛи саджали дерева, в цьому планується посадка клумби ЦАЛ (із зеленими та білими квітами – в кольорах бренду ЦАЛ).

Запрошуємо співробітників та активістів організацій, що працюють за технологією Центрів активних людей або Центрів місцевої активності дружньої нам України, приєднатися до цього чудового весняного свята. Пропонуємо вам організувати власні активності в цей день, а також приєднатися до саджання квітів у ваших організаціях, а пост-релізи з фотографіями (і може відео) про ваші заходи надіслати нам на електронну адресу – sluzh@sinn.ru. Всі отримані новини та матеріали ми розмістимо на сайті – www.rucal.ru и в наших групах в соціальних мережах – Facebook, Vkontakte та Однокласники.

* – «НДО-Інформ» №1(48), 2013

 

Команда «Служіння»

You must be logged in to post a comment Login