Міжнародний рух соціальних аніматорів

Filed under Новини

Приємно усвідомлювати, що рух соціальних аніматорів набуває все більшого масштабу. Впевнитися в цьому змогла представниця Інституту соціокультурного менеджменту.

«Мені пощастило потрапити на V міжнародний форум соціальних аніматорів, який відбувся 7-9 червня в Нижньому Новгороді, Росія. Від форуму залишились лише позитивні враження. Дуже насичені та інформативні семінари, міні-тренінги, майстер-класи та творчі майстерні дали розгорнуте уявлення про рух аніматорів у Росії та Білорусії. У всіх нас однаковий напрямок роботи, але різні підходи. Дуже важливим став саме обмін цими підходами», – розповідає Марія Калашнік, координатор проекту Інституту соціокультурного менеджменту «Школа громадської участі».

Організатори форуму – Центр розвитку суспільних ініціатив – Асоціація «Служіння» за підтримки Міської Думи Нижнього Новгороду та фінансової підтримки Фонду Ч.С. Мотта.

На початку форум було оголошено як міжрегіональний, але зрештою до нього долучилися представники із України та Білорусії, що стало неочікуваним для самих організаторів.

Мета форуму – на початку оголошувалася як створення загальноросійської, а зрештою міжнародної спільноти експертів в сфері активізації громадян (соціальних аніматорів), консолідації і професіоналізації лідерів місцевих громад. Форум соціальних аніматорів – це самоорганізований майданчик експертів в сфері громадської (неполітичної) активізації громадян, в тому числі – активізації по місцю проживання.

На форумі було представлено велику кількість інструментарію, який стане у нагоді соціальним аніматорам в повсякденній роботі. Детальніше читайте у наступному номері інформаційного бюлетеню для громадських активістів «НДО-Інформ», що видається Інститутом соціокультурного менеджменту. Новий номер має вийти влітку 2012 року.

You must be logged in to post a comment Login