#МоєАктивнеЖиття*

Мене звати Ксенія Гарбузюк, в 2014 році разом із рідними я переїхала з Донецька до Полтави, у зв’язку з початком воєнних дій на Сході України. З 5 років я займаюся естетичною гімнастикою, з нею я була нерозлучна. Я дуже захоплювалася нею! Мені подобався наш колектив, тренер, гарні купальники, змагання, подорожі до інших міст, радість перемоги, сльози, які проливали, коли програвали.

Але війна змінила багато моїх планів на майбутнє.

З переїздом до іншого міста все змінилося, але думка про те, що я хочу продовжити займатися  спортом, але вже як тренер, – не полишала мене.

Як всім відомо, спорт продовжує життя, а спорт в поєднанні з гарним настроєм, теплою атмосферою, посмішками і жартами, напевно, взагалі робить людину безсмертною.

З 2018 року я залучаю дітей та молодь до здорового способу життя, прищеплюю їм культуру спорту. На сьогодні існують три різновікові групи: «Kids shaping» для малечі, «Shape up» – для підлітків, «Спорт для всіх» – для жінок-переселенок.

Заняття спортом це ще й добре у боротьбі з лінню, комплексами, страхом. «Спорт для всіх» – для жінок-переселенок, можуть займатися фізичною культурою і підтримувати своє тіло в тонусі. Попри всі життєві виклики, це допомагає їм ще й нести відповідальність за своє здоров’я.

Дитячі «Kids shaping» та підліткові «Shape up» групи невеликі, зазвичай по 5-7 діток. З такою групою легко працювати, вистачає необхідного спортивного приладдя: килимки, гантелі, гімнастичні м’ячі тощо.

Соціальна анімація в дії!

Якщо хтось думає, що з дітьми працювати легко, той дуже помиляється! Я дякую ІСКМ за навчання, підтримку та турботу. Дитячу увагу я підтримую завдяки знанням, які отримала на тренінгу з Анімації громадської діяльності в рамках «Школи громадської участі-4»!

Як вести групу малюків я знала і вміла, а як почати проводити заняття зі своїми однолітками не знала, та й боялася напевно. Але навчання на тренінгах сприяло формуванню впевненості у собі, я зрозуміла, що потрібно йти вперед!

Я дуже радію, коли бачу, що підлітки обирають спорт, а не комп’ютерні ігри. Я пишаюся тим, що моя ініціатива потрібна людям.

Для мене спорт – це не лише здоров’я, але й прагнення бути кращою, можливість рухатися вперед та займатися соціальною активністю! Як кажуть, «хто спортом займається, той сили набирається». Я дуже радію від того, що збираю навколо себе тих, хто розділяє мою точку зору!

Ксенія Гарбузюк,

волонтер «Полтава Самодопомога»

* – Інформаційний бюлетень “НДО-Інформ” №1(57), 2019

You must be logged in to post a comment Login