Молодь Кривого Рогу готує проекти до громадського бюджету

Filed under Новини

КривийРігПроекти (1)31 травня та 01 червня 2019 року, за методою та з використанням досвіду Фундації імені князів-благодійників Острозьких Руслан Краплич, у Соціокультурному центрі неформальної освіти на базі Центральної бібліотеки для 27 молодих лідерів Кривого Рогу, провів навчальний курс з організації проектів, які будуть подані до міськвиконкому на конкурс громадського бюджету.

Валентина Косих – директорка Центральної бібліотеки для дорослих м. Кривий Ріг:
В Центральній бібліотеці відбувся дводенний тренінг “Розробка та подання проектів на конкурс “Громадський бюджет 2020”, який було організовано для активних громадян міста. Проводив зустріч експерт з фандрейзингу Ruslan Kraplych.
Такий тренінг на базі сучасного соціо-культурного центру неформальної освіти , яким є Центральна бібліотека, проводиться вже другий рік поспіль.

КривийРігПроекти1Протягом двох днів учасники тренінгу, молоді небайдужі люди, які готові зробити рідне місто кращим, .дізнавались, яким чином спланувати дії за проектом, щоб досягнути мети, брали участь у дискусіях, ділових іграх, ситуаційних вправах.
Під час навчання молоді люди отримали знання, необхідні, щоб розробити проект, презентувати його та зрештою – утілити його.
Сподіваємось, що усі автори проектів через два місяці, а саме на початку серпня, мають показати перші результати по втілен-ню власних ідей та соціальних ініціатив.

Бібліотечні працівники теж є активними учасниками тренінгів та беруть участь у конкурсі Громадський бюджет.
Можливості Громадського бюджету бібліотечні працівники використовують, щоб поліпшити умови комфортного перебування мешканців в бібліотеках, задля підвищення якості обслуговування.

За результатами конкурсу проектів місцевого розвитку “Громадський бюджет”, які вже реалізовано у 2017 та у 2018 роках визначено переможцями два бібліотечних проекта: Бібліотека-філіал № 24 «Створення Центру інклюзивного обслуговування людей з інвалідністю «Культурний світ без меж» та бібліотека-філіал № 2 “Бібліотека Without limit (без меж)”.
Дякуємо організаторам за співпрацю та бажаємо усім учасникам тренінгу успіхів у втіленні своїх мрій!

КривийРігПроекти2Тетяна Підпалко – начальниця управління фінансів Криворізького міськвиконкому:
Завершили тренінг, проте лише розпочали процес підготовки компетентних молодих лідерів криворізької громади, які прагнуть змінити життя міста на краще, беручі участь у конкурсі “Громадський бюджет 2020”.
Бажаємо учасникам тренінгу – успіхів в усіх починаннях. Дякуємо Центральній бібліотеці для дорослих за гостинність, Руслану Крапличу – за проведення неперевершеного дводенного тренінгу.

Олена Шпак – учасниця навчань:
Невероятные 2 дня Тренинга “Розробка та подання проектів на конкурс” Громадський бюджет” пролетели на одном дыхании. Замечательный тренер Ruslan Kraplych смог вызвать у нас интерес к разработке и написанию Проэктов, разложил детально информацию об этом нелёгком процессе и закрепил полученные знания командными заданиями и примерами из жизни. СПАСИБО БОЛЬШОЕ ВСЕМ КТО ПРИНЯЛ УЧАСТИЕ И БЫЛ РЯДОМ ЭТИ ДВА ДНЯ!  ОТДЕЛЬНАЯ БЛАГОДАРНОСТЬ ОРГАНИЗАТОРАМ ЗА ПРЕДОСТАВЛЕННУЮ ВОЗМОЖНОСТЬ!!!
КРИВИЙ РІГ – МОЄ МІСТО!

You must be logged in to post a comment Login