Мрії здійснюються

Filed under Історії успіху

ІМГОІ «Оберіг», за  сприяння Фонду громади Приірпіння впровадив проект «Школа нових можливостей», який отримав підтвердження на фінансування у розмірі 25 000 грн. для придбання спеціального обладнання та матеріалів. Мету та цілі проекту було представлено в вигляді відео – презентації у ЦБК м. Ірпінь.

19 травня 2012 року у парку «Перемоги» пройшов Ірпінський еко- культурний фестиваль «Ліс Рук», організаторами якого були Ініціативна група «Лісова Брама» та Відділ культури і туризму Ірпінської міської ради.

На цьому фестивалі ІМГОІ «Оберіг» на виставці дитячих малюнків, було проведено майстер – клас по малюванню. Всі бажаючі могли спробувати себе у ролі художника- любителя. Автори малюнків отримували заохочувальні призи.

ІМГОІ “Оберіг” створює екологічний проект, який є корисним для екології, і дасть змогу придбати нові знання і навички людям з обмеженими можливостями. Назва еко проекту: «Чисте довкілля – чисте сумління!»

Мета цього проекту :навчити дітей та батьків шити еко сумки, запропонувати людям використовувати їх замість поліетиленових пакетів.

Це дасть можливість змінити їх ставлення до навколишнього середовища. Еко сумки-це перший крок в боротьбі за екологічне здоров`я планети. Вставка (фото Людмили)

Також, ІМГОІ «Оберіг» в рамках еко-фестивалю «Ліс Рук» виграв приз «Зелений ваучер» на суму 1000гривень. Цю суму буде вкладено для здійснення мети нового еко проекту.

ІМГОІ«Оберіг»Щиро дякує!

Директору ЦБК Юлії Бережко- Камінській за надану можливість проводити заняття в гуртках для дітей з обмеженими можливостями.

БФ Фонду громади Приірпіння за надання фінансової підтримки. Жіночий клуб «Лада» за проявлення активної допомоги, а саме залучення волонтерів для допомоги з дітками з особливими потребами.

Ірпінська міська громадська організація інвалідів «Оберіг» на базі проекту «Школа нових можливостей» пропонує всім бажаючим діткам навчитися або  вдосконалити свої навички по малюванню, також взяти уроки по художній вишивці, та виготовленню виробів із солоного тіста.  Це ще одна можливість для дітей з обмеженими можливостями всебічно розвинути  свою уявлення про навколишній світ, вдосконалити особистість і самоствердитися в нашому суспільстві. А також знайти нових друзів.

 Гуртки для дітей з особливими потребами безкоштовні! Заняття у гуртках проходять у Центральному будинку культури м. Ірпінь, вул. ІІІ Інтернаціоналу,183.

Усі бажаючі прийняти участь у відвідуванні гуртків – арт – терапії: «Основи образотворчого мистецтва»,  «Українська народна вишивка»- керівник гуртків Бузинник Іванна Олександрівна;  «Вироби із солоного тіста»- керівник гуртка Афанасьєва Людмила Леонідівна, можуть звертатися за телефоном – 0639775609 та 0931286300.

 Автор матеріалу: Бузинник Іванна Олександрівна

You must be logged in to post a comment Login