НА ДВОРІЧАНЩИНІ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ТА ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ

Filed under Новини

8 липня 2011 у Дворічанському районному Будинку культури відбулася робоча зустріч представників місцевої влади та лідерів громади села Мечникове. Захід відбувся в рамках проекту «Ресурсний Центр активності громади на базі Дворічанського районного Будинку культури Харківської області», що реалізується громадською організацією «Фонд сільських громад Дворічанщини» за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного Фонду «Відродження».

У робочій зустрічі взяли участь: голова Дворічанської районної державної адміністрації Сергій Радьков, голова районної ради Галина Турбаба, голова Токарівської сільської ради Ольга Синянська, лідери громади села Мечникове Олена Мєшкова, Алла Капустіна, начальник відділу культури та туризму Дворічанської райдержадміністрації Сергій Щоличев, керівник Клубу активності громади Дворічанського районного Будинку культури Любов Бабенко.

Учасники зібрання окреслили ключові проблеми функціонування закладів культури села Мечникове та розвиток зеленого туризму в районі: оптимізація закладів культури, обмежене бюджетне фінансування, нескоординована діяльність стейкхолдерів.

Були визначені шляхи вирішення цих проблем: необхідність розвивати міжсекторне партнерство; передати на тимчасове утримання районному краєзнавчому музею зібрані громадою села Мечникове експонати музею родини Мечникових та місцевого побуту, які перебувають у Мечниківському клубі в неналежних умовах; об’єднати зусилля у розвитку сільського зеленого туризму у Дворічанському районі.

Сергій Радьков зазначив: «Питання функціонування Мечниківської сільської бібліотеки та Мечниківського клубу є відкритими для обговорення. Якщо ми побачимо перспективність у цій будівлі, якщо громада спільно з нами працюватиме над її збереженням та повноцінним використанням, рішення про оптимізацію цього закладу культури буде переглянуте».

Сергій Щоличев, начальник відділу культури та туризму акцентував увагу на тому, що міжсекторне партнерство у розвитку сільського зеленого туризму є визначальним.

Присутніми було досягнуто згоди у тому, що подібні зустрічі є ефективними у співпраці влади та громади з вирішення питань місцевого розвитку.

 

You must be logged in to post a comment Login