Наполегливість – запорука успіху!

71ac5b80685e4596720322591f3b2a98_L.jpg.pagespeed.ce.KWIEjBsr0yЗдобуті знання, наполегливість, прагнення до позитивних змін й громадська активність запорука успіху у досягнення бажаних цілей. Інститут соціокультурного менеджменту у рамках проекту «Школа громадської участі» формує саме такий базис знань та внутрішні передумови в учасників школи. Успіх кожного учасника –наш успіх.

Ми пишаємося тим, що випускник «Школи громадської участі – 1» Володимир Орос реалізував свої знання на практиці й втілив свої ідеї у життя. Адже, за підтримки бізнесу, місцевої влади, активній діяльності Володимира ОросаF4zSgXl6kmA (керівник ГО «Добро») та його однодумців (громадські організації «Творці історії», «Вірність», «Центр муніципального розвитку») у Палаці культури шахти «Добропільська» відбулося відкриття Центру місцевої активності.

Володимир Орос зазначив, що відкриття центру пройшло за активної підтримки ДТЕК, яка виділила приміщення в Палаці культури і Добропільському міськвиконкомі. Ігор Кудря, перший заступник Добропільського міського голови повідомив, що центр почне роботу завдяки активності молоді, наполегливості учасників громадських організацій.

12У центрі запланована робота фотошколи, школи журналістики, проведення концертів і виставок*.

Отже, можна заначити, що наполегливість й сформована чітка система алгоритмів дії дають позитивний результат як для ініціатора, так і для суспільства у цілому.

 

* Детальніше на сайті: shkvarki.org/dobropole/item/1391-aktivisty-dobropolya-otkryli-tsentr-mestnoj-aktivnosti

You must be logged in to post a comment Login