“Національний діалог” у Кіровограді за підтримки Інституту соціокультурного мнеджменту

Filed under Новини

12122111 Започаткування громадського національного діалогу – пошук спільних цінностей та спільного бачення майбутнього України. 30 червня 2015 року «Національний діалог» завітав і до Кіровограду за підтримки регіонального партнера Інституту соціокультурного менеджменту (ІСКМ).
Регіональний круглий стіл «Національний діалог», що проводився Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД м. Київ), відвідали представники різних громадських організацій м. Кіровоград, важливі постаті керуючої влади кіровоградської області, журналісти, волонтери, яким не байдужа тематика заходу.
До уваги учасників круглого столу було представлено презентацію проекту «Ініціювання Національного діалогу в Україні» та результатів загальноукраїнського дослідження. Дослідження передбачало соціологічне опитування у якому взяло участь 4413 респондентів з всієї України. Опитування здійснювалося з 25 грудня 2014 року по 19 січня 2015 в 11 регіонах України. Опитування не проводилося в Луганській області та анексованому Криму.

Експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Олена Захарова представила у телепрограмі «Тема дня» інформацію про регіональний круглий стіл «Національний діалог», що відбувся у м.Кіровоград.

You must be logged in to post a comment Login