НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА – 2013»

Filed under Новини

Засновник Конкурсу – ВБО«Асоціація благодійників України»

Термін і місце проведення Конкурсу

1. До участі в конкурсі допускаються благодійні проекти, реалізовані в період з 1 січня по 31 грудня 2013 року.

2. Збір заявок триває до 10 лютого 2014року.

3. Визначення переможців відбувається в період з 10 лютого по 5 березня 2014 року.

4. Оголошення результатів Конкурсу відбувається під час урочистої церемонії нагородження переможців Конкурсу, яка проходить в Києві у березні 2014 року.

5. Переможці Конкурсу нагороджуються спеціальними відзнаками Засновника Конкурсу та іншими призами, встановленими партнерами Конкурсу.

Учасники Конкурсу

1. У Конкурсі беруть участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2013 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні.

2. Конкурсні заявки для участі у Конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

3. У Конкурсі не можуть брати участь благодійні проекти (ініціативи), подані представниками органів державної влади, місцевого самоврядування та політичними партіями.

4. Прийом конкурсних заявок здійснює Оргкомітет конкурсу, який їх реєструє та передає для оцінювання до Конкурсної комісії.

5. Для участі у Конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. Форму конкурсної заявки розробляє та затверджує Оргкомітет конкурсу. Форму конкурсної заявки можна отримати на веб-сайті Засновника Конкурсу: www.vboabu.org.ua або за запитом на адресу: konkurs.blago@gmail.com.

6. Заповнену конкурсну заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com. До цієї заявки на участь у Конкурсі доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

7. Заявки, які подано після закінчення встановленого терміну, не розглядаються.

Керівні органи

• Наглядова рада (голова – Сергій Фоменко, співак, лідер гурту «Мандри»)

• Організаційний комітет (голова – Олександр Максимчук, Президент Асоціації

благодійників України)

• Медіа-рада (голова – Лариса Мудрак, заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення)

• Конкурсна комісія (голова – Маргарита Січкар, президент Благодійного фонду анімалотерапії)

Конкурсні номінації і відзнаки 2013 року

1) Благодійник: компанія – великий бізнес: у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності суб’єктів підприємництва, що мають ознаки великого бізнесу згідно чинного законодавства України.

2) Благодійник: компанія – середній бізнес: у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності суб’єктів підприємництва, що мають ознаки середнього бізнесу згідно чинного законодавства України.

3) Благодійник: малий бізнес (в т.ч. фізична особа – підприємець): у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності фізичних осіб – підприємців та суб’єктів підприємництва, що мають ознаки малого бізнесу згідно чинного законодавства України (а також зареєстровані у визначеному порядку фізичні особи – підприємці).

4) Благодійник – фізична особа: у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності фізичних осіб – громадян України, осіб без громадянства, громадян інших країн, які надавали фінансові та нефінансові пожертви за власний рахунок на території України.

5) Благодійник: фізична особа – «зірка» бізнесу, спорту, політики, мистецтва: у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності фізичних осіб, що володіють високим ступенем відомості і пізнаваності на національному рівні у визначеній суспільній сфері, які надавали фінансові та нефінансові пожертви за власний рахунок на території України.

6) Благодійник: загальноукраїнський (в т.ч. міжнародний) благодійний фонд (організація): у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності загальноукраїнських або міжнародних благодійних фондів (організацій), що працюють на загальнонаціональному рівні.

7) Благодійник: регіональний благодійний фонд (організація): у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності зареєстрованих благодійних фондів (організацій) регіонального рівня.

8) Благодійник – неурядова організація: у номінації розглядаються конкурсні заявки щодо благодійної діяльності громадських організацій (крім дитячих та молодіжних), галузевих об’єднань підприємств, інших об’єднань громадян, зареєстрованих згідно чинного законодавства, та неформалізованих спільнот громадян.

9) Благодійник: дитяча або молодіжна організація (спільнота): у номінації розглядаються заявки щодо благодійної діяльності та/або суспільно важливих ініціатив формалізованих або неформальних дитячих та молодіжних організацій (спільнот).

10) Народний благодійник: переможець визначається згідно з відповідним Положенням про номінацію «Народний благодійник», яке затверджується Оргкомітетом Конкурсу.

11) Благодійна акція року: у номінації розглядаються заявки щодо проведених протягом року акцій, спрямованих на розвиток, популяризацію, підтримку благодійності в Україні.

Спеціальні номінації

1) Ефективне використання благодійної допомоги: у номінації розглядаються заявки щодо відзначення тих реципієнтів, які найбільш раціонально, ефективно, публічно використовують залучені ресурси для реалізації благодійних програм. Переможець у цій номінації визначається Конкурсною комісією згідно відповідного Положення про спеціальну номінацію «Ефективне використання благодійної допомоги, яке затверджується Оргкомітетом Конкурсу.

2) Благодійність у медіа: переможець визначається Медіа-радою згідно відповідного Положення про спеціальну номінацію «Благодійність у медіа», яке затверджується Оргкомітетом Конкурсу.

3) Інновації в благодійності: у номінації розглядаються заявки щодо відзначення благодійних фондів (організацій), які при пошуку та використанні ресурсів використовують оригінальні інноваційні інструменти та механізми. Спеціальна відзнака Оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна»

04070, м. Київ, а/с 159, тел.: (044) 537-12-80, е-mail: konkurs.blago@gmail.com, www.vboabu.org.ua, секретар Оргкомітету – Юлія Яндрова

You must be logged in to post a comment Login