Навчальний семінар з планування та проведення адвокасі-кампаній

Filed under Новини

25 грудня 2012 року у м. Луцьку відбудеться навчальний семінар на тему «Алгоритм планування адвокаційних кампаній: від вибору проблеми до її вирішення».

Навчання проходитиме в межах 2-го туру конкурсу адвокаційних ініціатив. Усі бажаючі взяти участь у навчанні отримають можливість вдосконалити свої навички з проведення адвокасі-кампаній, що значно підвищить шанси на перемогу у конкурсі адвокасі-проектів та отримання фінансування для їх реалізації.

Тренінг проходитиме в межах проекту «Територія позитивних змін», який реалізовує Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив. Проект був підтриманий Міжнародним фондом «Відродження» за програмою «Громадянське суспільство та належне врядування».

Учасники: громадські організацій, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, органи самоорганізації населення та ініціативні мешканці Волинської області.

Програма навчального семінару:

поняття адвокасі; відмінність лобіювання та адвокасі;
правила і процедури збору та аналізу інформації щодо певної суспільної проблеми; 
визначення переліку та ролі державних структур, що мають сприяти вирішенню проблем громади; 
основи стратегічного планування кампанії з адвокасі; 
залучення ресурсів для впровадження кампанії з адвокасі; 
побудова коаліцій та залучення прихильників; 
зовнішні комунікації в кампаніях з адвокасі; 
техніка лобіювання та впливу на зміни у законодавстві; 
ситуаційні вправи з адвокасі. 

Для участі у навчальному семінарі потрібно заповнити та надіслати анкету учасника, що додається, до 15:00 24 грудня 2012 року на електронну адресу організаторів vipgi@ukr.net з помітною «на участь у навчальному семінарі»  або повідомити про своє бажання участі контактній особі за тел. 066-93-90-245 Богдана Кравчик.

анкета

 

You must be logged in to post a comment Login