Навчальний візит в громадські організації м. Івано-Франківська

Filed under Новини

1591_stazh600_82276653Громадська організація Товариство Лева (м. Львів) оголошує конкурс серед представників громадських організацій Дніпропетровської, Донецької (райони, що контролює уряд України), Запорізької, Луганської (райони, що контролює уряд України), Полтавської та Харківської областей на участь у навчальному візиті у неурядові організації м. Івано-Франківська, що мають добрі практики.

Мета конкурсу – передати найкращий успішний досвід діяльності громадських організацій з м. Івано-Франківська, котрі діють на місцевому рівні, активістам громадських організацій із вищевказаних областей.

В рамках навчального візиту учасникам буде представлено найуспішніший досвід у сфері активізації громадських ініціатив, підтримки вже існуючих громадських організацій, започаткування між секторної взаємодії на локальному рівні, направленої на місцевий розвиток.

Критерії відбору учасників:

  • попередній досвід громадської діяльності;
  • можливість в подальшій своїй діяльності використовувати отриманий досвід та інформацію;
  • мотивація та відкритість до нового досвіду.

Перевага у відборі учасників буде надаватись представникам громадських організацій, які постійно живуть та займаються громадською діяльністю не в обласних центрах (Дніпро, Краматорськ+Маріуполь, Запоріжжя, Сіверськодонецьк, Полтава та Харків), а в містах обласного підпорядкування, районних містах, селищах, селах та ОТГ вищезгаданих 6 областей.

Навчальний візит відбудеться 10-13 червня 2019 р. Учасники мають спланувати свою подорож таким чином, щоб прибути до м. Івано-Франківська 10 червня 2019 р. до 14.00, а виїхати з м. Івано-Франківська 13 червня 2019 р. після 15.00.

Витрати, пов’язані з участю в навчальному візиті (проїзд, проживання та харчування) протягом 10-13 червня 2019 р. повністю покриваються за рахунок організаторів. Організатори покривають транспортні витрати на проїзд автобусом та потягом (плацкарт, купе, інтерсіті 2 клас). Витрати на проїзд літаком, потягом (спальні вагони та інтерсіті 1 клас), морським та річковим транспортом, таксі, бла-бла-каром та міським транспортом не компенсуються. Для здійснення компенсації за транспортні витрати учасники мають надати організаторам оригінали квитків до м. Івано-Франківська та оригінали або ксерокопії зворотніх квитків з м. Івано-Франківська. В разі не надання учасниками відповідних квитків організатори залишають за собою право не компенсувати транспортні витрати.

Відібрані учасники повинні обов’язково бути присутніми весь час протягом всіх заходів, що будуть відбуватись в рамках програми даного навчального візиту. В разі порушення цієї умови організатори залишають за собою право достроково припинити участь даної особи в навчальному візиті, що передбачає за собою також право не компенсувати транспортні витрати, витрати на харчування та проживання даної особи.

Для участі в навчальному візиті претендентам необхідно заповнити Анкету на участь, яка додається до даного оголошення.

Заповнені анкети на участь необхідно надіслати до 23.50  23 травня на адресу: khiva7@gmail.com з поміткою в темі листа «Анкета на участь у навчальному візиті – прізвище, ім’я та населений пункт». Результати конкурсу будуть оголошені до 27 травня 2019 р.

Координатор навчального візиту: Андрій, Товариство Лева (м. Львів)                                                         Тел. моб.: +38 (067) 25-34-226 або 38 (095) 55-12-606, E-mail: khiva7@gmail.com

Анкета на участь в стажуванні 2019

You must be logged in to post a comment Login