“НДО-Інформ” №1(36), 2010

Filed under Бібліотека

“НДО-Інформ” – періодичне видання, що здійснюється ІСКМ в рамках Національного проекту “Спільний шлях у майбутнє”.

У першому номері читайте:
у розділі “НДО та заклади культури: думки, дії, досвід”: “Спільний шлях у майбутнє”: нове життя для місцевих громад , “Чи готові будинки культури сьогодні до змін?”, “Будинок культури по-польськи”;
у розділі “Точка зору”: авторський матеріал Тамари Грицак та Руслана Краплича “На межі”;
у розділі “Україна: відкритий проект”: “Центральна бібліотека – центр громадських ініціатив Миколаєва”;
у розділі “Інфо про інфо” читайте добірку матеріалів про реалізацію проекту “Підтримка громадських ініціатив”, що був реалізований ІСКМ за підтримки Фонду імені Стефана Баторія й Фонду Форда.
І обов’язково – покажіть журнал вашій дитині, адже сторінка для дітей створена саме для юних читачів.

Завантажити бюлетень можна за посиланням http://www.civicua.org/library/view.html?topic=1355981&folder=4090

* Проект “Спільний шлях у майбутнє” реалізується в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що фінансується Агентством США з Міжнародного Розвитку (USAID) та виконується Pact.Inc. Видання бюлетеня стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з Міжнародного Розвитку (USAID). Зміст матеріалів є винятковою відповідальністю ІСКМ та необов’язково відображає точку зору USAID, UNITER, Pact.Inc або уряд США. Будь-які матеріали з видання не можна відтворювати, використовувати у будь-якому форматі, включаючи графічне, електронне та копійоване відтворення без відповідного посилання на оригінальне джерело.

You must be logged in to post a comment Login