“НДО-Інформ” №2(37), 2010

Filed under Бібліотека

У другому номері читайте:

“Чого потребує суспільство?” – Авторська стаття Лева Абрамова, директора ІСКМ.
У розділі “НДО та заклади культури: думки, дії, досвід”: Людмила Докієнко: “У нас є багато друзів, які готові допомагати”, Тетяна Шоколова: “Разом – до роботи!”, Олександр Барвінський: “Якби на не підтримали люди – наш будинок просто розвалився би…”.
У розділі “Точка зору”: “Осносвні підходи до регулювання сфери культури: українські реалії та досвід Республіки Польща”.
У розділі “Україна: відкритий проект”: “Порятунок культури в селах “по-дніпропетровськи”, “Небайдужі люди з активною життєвою позицією можуть змінити все!”.

Також у розділі “Візитна картка” ви можете ближче познайомитись із Центром гуманістичних технологій АХАЛАР.

У розділі “Інфо про інфо”: Руслан Краплич: “Для нас сільськогосподарський обслуговуючий кооператив – це не тільки економічний агент, це модератор процесів”.

На останніх сторінках ви знайдете сторінку для дітей, яка стане у нагоді наймолодшим читачам нашого бюлетеню!

Завантажити бюлетень можна за посиланням http://civicua.org/library/view.html?topic=1444831&folder=4090
*Проект “Спільний шлях у майбутнє” реалізується ІСКМ в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), що фінансується Агентством США з Міжнарод ного Розвитку (USAID) та виконується Pact.Inc. Видання бюлетеня стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з Міжнародного Розвитку (USAID). Зміст матеріалів є винятковою відповідальністю ІСКМ та необов’язково відображає точку зору USAID, UNITER, Pact.Inc або уряд США. Будь-які матеріали з видання не можна відтворювати, використовувати у будь-якому форматі, включаючи графічне, електронне та копійоване відтворення без відповідного посилання на оригінальне джерело.

You must be logged in to post a comment Login