Не відкладай здобуте на потім, дій максимально!

орос1З 24 по 28 лютого 2016 року було проведено «Тренінг для тренерів» в рамках проекту «Школа громадської участі-3», що реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч. С. Мотта.

Учасники тренінгу оволоділи тренерською майстерністю, засвоїли корисні знання та перейняли досвід проведення тренінгу від кваліфікованих тренерів. Результати тренінгу не змусили на себе чекати, після навчання учасники активно перейшли до практичної реалізації набутих знань, умінь та навичок у своїх громадах.

Тренерська робота – відповідальна та клопітка діяльність. Але якщо основу вже закладено, надалі все залежить лише від власних зусиль і справи, над якою працюєш. Приємно усвідомлювати, що вкладені зусилля у розвиток людини дають результат.  орос2

Так випускник «Школи громадської участі – 1» та сертифікований тренер – Володимир Орос (громадська організація «Добропільський центр молоді «ДОБРО» м. Добропілля, Донецька область) успішно провів семінар-тренінг «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю в місцеву громаду».

Тренінг відбувся 12-13 березня на базі Білицького будинку-інтернат Донецької області. На заході були розглянуті варіанти інформаційних кампаній, створення ініціативних груп, написання соціальних проектів, а також можливість отримання фінансування для започаткування власної справи.

орос3У ході роботи учасники склали 4 проектних заявки, які планують подати на грантові конкурси, такі як: «Створення платформи для проведення соціальних заходів», «Соціальне таксі», «Установка пандусів», «Створення спортивного комплексу». Також на заході були представлені майбутні проекти створення «Духового оркестру» та «Весільного салону».

Семінар-тренінг «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю в місцеву громаду» залишив по собі багато яскравих емоцій і сформованих планів на майбутнє, тому варто підкреслити, що є необхідність проведення подібних семінарів в подальшому.

Даний проект «Пілотна програма захисту внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю – Донбас» виконується організацією «Фонд прав людини» та ГО ДЦМ «ДОБРО» в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ», який реалізується міжнародною програмою «Pact в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Посилання на першоджерело: ОО “ДЦМ “ДОБРО”

 

You must be logged in to post a comment Login