Нова благодійна програма «Врятуємо добру людину»

Filed under Новини

15 травня в м. Миколаєві відбулась презентація нової програми «Фонду громади Вознесенська», який став партнером в Миколаївській області всеукраїнської соціальної програми «Банк добрих справ» http://bankdobryhsprav.com.ua , що реалізується АБ «Укргазбанк»  в партнерстві з Фундацією імені князів-добродійників Острозьких та Асоціацією платників податків України.

Нова програма покликана вирішити проблему збору благодійних коштів для порятунку життя та здоров’я малозабезпечених людей. Сьогодні перед суспільством гостро стоїть проблема збору коштів для лікування важкохворих людей. Держава неспроможна забезпечити своєчасну фінансову допомогу для хірургічних операцій, діагностики та  реабілітації хворих. Сім’ї, у яких є важкохворі, переважно належать до малозабезпечених верств населення і не в змозі самостійно зібрати потрібну суму на операцію чи лікування.

Внаслідок непоінформованості більшості українців збирають необхідні для лікування кошти на приватні рахунки в банках, що оподатковуються в розмірі 15 % або 17 % залежно від зібраної суми. Люди втрачають шосту частину зібраних коштів і можуть зазнавати штрафів та санкцій з боку податкових органів.

Уникнути проблем з податковими органами, вчасно зібрати необхідні кошти та використати їх за призначенням , для порятунку життя та здоров’я людей – покликана нова програма Фонду громади Вознесенська – «Врятуємо добру людину»! Учасником програми може стати кожен потребуючий допомоги на території Миколаївської області.

Детальніше про програму на сайті Фонду громади Вознесенська http://voznesensk-cf.org.ua/sidebar-left/proekti-ta-programi.html

You must be logged in to post a comment Login