Нова група тренерів – підготовлена!

Filed under Новини

З 1 по 5 лютого 2012 року відбувся тренінг для тренерів з локального фандрейзингу організований та проведений Фундацією імені князів благодійників Острозьких.

11 представників громадських організацій України навчались методам та тонкощам проведення тренінгу з локального фандрейзингу для закладів культури та мистецьких колективів.

Протягом 60 робочих годин учасники не лише вивчали теорію проведення семінарів, але й відпрацювали свої знання на практиці. Кожна група майбутніх тренерів проводила сесії для колег, після яких відбувались коментарі щодо помилок та вдалих моментів.

Навчання було насичене цікавою та новою інформацією, а також збагаченням знань через досвід тренерів.

Тренінг завершився найвідповідальнішим моментом, коли всі підготовлені тренери отримали сертифікати про проходження курсу тренінгу для тренерів. Це урочисте завершення надовго запам’ятається усім учасникам.

Кожен з підготовлених тренерів проведуть семінари з локального фандрейзингу у своїх регіонах.

Тренінг був проведений Фундацією імені князів-благодійників Острозьких за підтримки Інституту соціокультурного менеджменту та Міжнародного фонду «Відродження».

За детальнішою інформацією звертайтеся за адресою м. Рівне, вул. Драгоманова, 11, 33028, e-mail: pbofrv@gmail.com, Тетяна Гордєєва (097) 176 80 85, Віктор Пражмовський, (067) 360-83-34, (0362) 22 10 81

You must be logged in to post a comment Login