Нові можливості on-line для сільських громад Городнянщини

Filed under Новини

Мешканці с. Тупичів та навколишніх сіл сьогодні мають можливість отримувати правову та консультаційну допомогу без виїзду до районного або обласного центру.

Кваліфіковані професіонали юристи Центру «Доброчин» завжди готові надати відповідь на будь яке питання. Від простих питань стосовно діяльності НДО, ініціативних груп, громадського лідерства до питань по спадщині, земельним питанням тощо. Сьогодні  відповіді надаються через он-лайн послуги: skype та електрону пошту.

Цю можливість місцеві жителі отримали завдяки створеному на базі місцевого клубу Центру Громадської Активності. Встановлено нове комп’ютерне обладнання. У приміщенні, де встановлено комп’ютерне обладнання, зроблено повністю капітальний ремонт силами місцевих активістів. Силами сільської ради встановлено грати на вікнах, що унеможливлює проникнення до приміщення сторонніх осіб.

Є де зібратись місцевим активістам, обговорити плани на майбутнє і сьогоднішні проблеми. Де, як не за чашкою ароматного сільського чаю можна обговорити болючі питання сьогодення. Відсутність бюджетного фінансування діяльності сільських клубів та діяльності гуртків дитячої творчості спонукають місцевих активістів до згуртування. Як вирішити ті чи інші питання, де знайти кошти для розвитку, як залучити владу до співпраці – тут завжди готовий допомогти Центр «Доброчин» зі своїми порадами.

На фото:

–          Місцеві активісти Дубова Ніна, Ситник Наталія, Рись Валентина під час спілкування за чашкою чаю з Наталією Дрозд, головою правління Центру «Доброчин.

–          Сергій Воробей, керівник гуртка комп’ютерної грамотності, навчає дітей та дорослих основам комп’ютерної грамотності, особливо користування мережею Інтернет та новими медіа.

Метою проекту «Від Мрій до Дій», що здійснюється Центром «Доброчин» за підтримки Антикризової Гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є перетворення будинку культури в с. Тупичів Городнянського району Чернігівської області на Центр громадської активності.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

You must be logged in to post a comment Login