Нові перспективи у польсько-українській співпраці_31.10.2011_Львів

Filed under Новини

У Львові 31 жовтня 2011 року відбудеться конференція на тему “Проектні підходи у використанні польського досвіду реформ”. Це стане фінальним заходом проекту “Польща — приклад змін на краще”, який виконується Львівським ЦНІІ (www.cstei.lviv.ua) у співпраці з Інститутом Східноєвропейських Досліджень з Польщі (http://www.forum-ekonomiczne.pl/ ).

На конференцію запрошені учасники семінарів, які були проведені літом в Україні в містах Львів, Одеса, Київ, учасники навчального візиту в Польщу, який відбувся у вересні 2011 року, а також всі бажаючі, яким цікаво дізнатися про досвід реалізації та можливості участі у Європейських проектах. Очікується близько 100 учасників конференції.

Конференція матиме міждисциплінарний характер і надасть можливість обговорити її учасникамважливі теми з точку зору різних професійних та вікових середовищ, а саме: перспективні напрямки розвитку України у різних сферах економіки та суспільного життя на основі аналізу досвіду реформ та змін у Республіки Польща, які відбулись протягом останніх років.

Запрошені учасники конференції зможуть поділитися своїми враженнями та результатами, які Вони отримали під час участі в Економічному Форумі в Криниці (Польща) у вересні 2011 року в рамках цього проекту.

Очікується, що одним із результатів конференції стане формування творчих колективів  з підготовки актуальних проектів за різними напрямками реформування економіки та суспільного життя в Україні.

Місце та час проведення конференції: м.Львів, навчальний корпус № 2 Львівського інституту банківської справи УБС НБУ  по вул.Січових Стрільців 11, 31 жовтня 2011 року з 11.00 до 15.00.

Додаткова інформація:http://cstei.lviv.ua/ua/item/664

З повагою,

Наталія Костюк

 

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login