Новий випуск інформаційного бюлетеню «НДО-Інформ»

Filed under Новини

1Інститут соціокультурного менеджменту готує до випуску видання, яке буде корисним для всіх, хто цікавиться суспільним життям сучасної України – новий випуск інформаційного бюлетеню «НДО-Інформ»* (№1 (52)) 2016 року.

У номері на читачів чекають успішні практики роботи в українських громадах від учасників «Школи громадської участі»,  провідних українських і польських громадських активістів та експертів.

Зокрема, читачі матимуть можливість ознайомитися з  перебігом реалізації проекту «Школа громадської участі-3»,  віднайти для себе нові форми роботи у громадах, перейняти досвід, який ґрунтується на багаторічній праці в громадському секторі.

А також, чому б не поцікавитися зарубіжним досвідом розвитку громад? У номері представлено інтерв’ю з громадською активісткою, тренером та експертом з питань соціокультурного розвитку громад – Анною Міодинською («Монопольський інститут культури» м. Краків, Польща).

І ще трішки креативу від Олега Жовтанецького, співорганізатора «Форуму креативних індустрій», що проходив цього року у м. Львів.

Бюлетень «НДО-Інформ» буде представлено в електронному та друкованому варіантах. Електронний варіант ви матимете можливість завантажити на наших сайтах: lacenter.org.ua, lac.org.ua.

Якщо ви хочете стати власником друкованого варіанту – надсилайте на електронну пошту Інституту соціокультурного менеджменту adm.iscm@gmail.com скановану копію листа-запита на бланку вашої організації та підписом керівника з обґрунтуванням використання. Ми обов’язково відправимо вам примірник бюлетеню.

Видання розповсюджується безкоштовно.

 

*Видання бюлетеню «НДО-Інформ» здійснюється в рамках проекту «Школа громадської участі-3», що реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім.. Ч.С.Мотта.

 

 

You must be logged in to post a comment Login