Оголошення про тренінг

Filed under Новини

20-21 Жовтня 2011 року у м. Одеса відбудеться тренінг „Кампанія адвокасі: план дій” у рамках проекту Інституту розвитку глобального суспільства “Впроваджуємо зміни громадою”.

До участі запрошуються представники регіональних закладів культури,  активісти громади та громадських організацій, ініціативних груп, керівники та депутати місцевих рад  з АР Крим, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської (не більше двох осіб від організації).

Тренінг спрямований на підвищення компетенції та покращення знань у сфері представлення інтересів та захисту прав населення (адвокасі), на пошук нових, інноваційних форм співпраці  будинків культури з громадою та вирішення її  актуальних проблем .

Мета тренінгу: надати знання і розвинути навички учасників щодо ефективних практик та підходів до розробки та впровадження кампаній адвокасі задля підвищення спроможності організацій громадянського суспільства у сфері трансформування закладів культури в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Завдання тренінгу:

  • Надати учасникам інформацію про поняття громади, роль ОГС та громади в діяльності

по просуванню та представленню інтересів

  • Систематизувати досвід ОГС з проведення кампаній адвокасі
  • Ознайомити учасників з теоретичними засадами кампаній адвокасі
  • Розвинути навички учасників щодо планування та реалізації ефективних кампаній адвокасі

Участь у тренінгу є безкоштовною.

Учасникам тренінгу буде компенсовано вартість проїзду до та з місця проведення тренінгу за наявності квитків (автобусом чи потягом (не вище купе), а також буде забезпечене харчування  та проживання в готелі.

Кількість учасників тренінгу обмежена, тому відбір учасників буде здійснюватися за конкурсом анкет, а також  по мірі їх надходження  та заповнення місць.

Ваша участь  у тренінгу буде підтверджена організаторами  електронною поштою або по телефону. Детальніше про місце проведення тренінгу та схему проїзду буде повідомлено пізніше.

Контактна інформація

З питань логістики (поселення, відшкодування проїзду, харчування) та інших організаційних запитів просимо звертатися до   Влер’яна Хуснутдінова, керівника тренінгових програм проекту «Впроваджуємо зміни громадою» (моб. тел.: + 38 0 66 170-49-57, + 38 0 96 827-07-49 e-mail: valery_bek@mail.ru).

Зверніть увагу, що робочі години тренінгу з 10.00 до 18.00.

Анкети  просимо надсилати на електронну пошту ngo_irgo@mail.ru або факсом 0 44 456-02-11 не пізніше 17 жовтня 2011 (у темі листа зазначити «Анкета на тренінг»). Результати конкурсу анкет будуть повідомлені до 17.00,  18 жовтня 2011.

Метою проекту “Впроваджуємо зміни громадою“, що здійснюється Інститутом розвитку глобального суспільства, м.Київ в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури” за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є: Сприяння подоланню кризового стану закладів культури малих міст та сіл шляхом підвищення компетентності працівників культури, членів НДО, ініціативних груп та активістів громади у сфері представлення інтересів та захисту прав громади (адвокасі), зокрема у сфері трансформування закладів культури в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Антикризова гуманітарна програма Міжнародного фонду “Відродження” надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості. Детальніше про програму: www.irf.kiev.ua

 

Контакти:

Валер’ян Хуснутдінов, координатор тренінгових програм

e-mail: ngo_irgo@mail.ruvalery_bek@mail.ru

тел. + 38 0 66 170-49-57; + 38 0 96 827-07-49

http://www.ngoadvocasi.se-ua.net/

 

You must be logged in to post a comment Login