Оголошується конкурсний відбір на участь у «Тренінгу для тренерів» (ТОТ)

Filed under Новини

scp2В рамках проекту «Школа громадської участі – 3», що реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч. С. Мотта оголошується прийняття анкет на участь у «Тренінгу для тренерів» (ТОТ).

«Тренінг для тренерів» (ТОТ) це чудова можливість вдосконалення власних знань та підвищення рівня професійної діяльності. До проведення тренінгу будуть залучені провідні фахівці громадського сектору, що мають багаторічний досвід проведення навчальних тренінгів. Тренінг передбачає ґрунтовну роботу з учасниками, вимагає від них відповідальності та професійної компетентності.

В конкурсному відборі можуть взяти участь випускники першої та другої «Шкіл громадської участі», а також учасники інших освітніх програм Інституту соціокультурного менеджменту.

Орієнтовна дата проведення тренінгу планується у лютому/березні 2016 року.

Остаточна інформація щодо дати та умов проведення буде повідомлена згодом. Слідкуйте за новинами на наших сайтах www.lacenter.org.ua, www.lac.org.ua, а також у соціальній мережі Facebook в групі «Центри місцевої активності України».

Для участі у тренінгу потрібно заповнити анкету АНКЕТА_Тренінг для тренерів (ТОТ).

Анкети на участь необхідно надсилати на електронну адресу Інституту соціокультурного менеджменту adm.iscm@gmail.com, зазначивши у темі листа – «Тренінг для тренерів».

Останній термін прийняття анкет – 20 січня 2016 року до 18:00 години включно!

 

You must be logged in to post a comment Login