Оголошується проведення всеукраїнського конкурсу “До чистих джерел” (з 28 жовтня по 30 листопада 2015 року)

MEІнститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) за підтримки Міністерства екології та природних ресурсівоголошує щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел», який триватиме з 28 жовтня по 30 листопада 2015 року.

До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.

Порядок проведення Конкурсу

Терміни: Матеріали для участі в Конкурсі приймаються Конкурсною комісією  до 30 листопада поточного року.

Розгляд поданих на Конкурс матеріалів здійснюється Конкурсною комісією в період з 30 листопада до 10 грудня поточного року.

Результати Конкурсу затверджуються Міністерством екології та природних ресурсів України й оголошуються на День довкілля з вшануванням і нагородженням переможців.

Оформлення матеріалів на Конкурс

На Конкурс подаються такі матеріали:

– відповідно оформлена робота, яка має містити наступні складові: назва роботи, короткий опис  природного обʼєкту, інформацію про екологічні проблеми з обовʼязковою фотофіксацією , інформацію про виконану роботу з усунення проблеми з обовʼязковою фотофіксацією, інноваційні пропозиції для запобігання в подальшому виникненню аналогічних проблем)  ;

– анкета учасника конкурсу (Зразок за посиланням: http://menr.gov.ua/public/dzherela/929-anketa-uchasnyka-vseukrainskoho-konkursu-do-chystykh-dzherel);

Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди  України:

Електронна адреса:  press@menr.gov.ua

Поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел”».

Роботи надіслані лише на паперових носіях не будуть допущені до розгляду Конкурсною комісією.

Переможці конкурсу визначаються конкурсною комісією та будуть нагородженні цінними призами.

Контактна особа: Таїса Калініченко, тел. 068-523-67-11, 206-33-16

You must be logged in to post a comment Login