Оновлені заклади освіти Городнянщини готові до якісного навчання та дозвілля

Filed under Новини

Підсумкова прес-конференція по проекту “Якісна організація освітнього процесу через покращення санітарно-побутових умов у школах Городнянщини” пройшла на Чернігівському обласному телебаченні 28 липня 2011 року.

В ній взяли участь Анатолій Лавський – голова Городнянської РДА, Юрій Денисенко – начальник відділу освіти, Андрій Подорван – в.о. начальника управління внутрішньої політики Чернігівської ОДА, Олександр Підгорний – керівник проекту, Центр «Доброчин», та Ірина Воробей, журналіст ЧОДТРК.

А. Подорван підкреслив важливість та розуміння співпраці між дієвими НДО та місцевою владою, що в результаті дає реальне покращення життя місцевих громад. Такий приклад, як реалізований проект Центру «Доброчин» в місті Городня, наглядно ілюструє переваги, які отримали всі сторони від діяльності проекту.

Це і покращені санітарно-побутові умови навчальних закладів та підтримка роботи груп продовженого дня в Городнянській ЗОШ І ступеня та Городнянській районній гімназії, забезпечити матеріально-технічну базу їдальні та спортзалу. Також, завдяки проекту було забезпечено перебування 30 школярів в групі подовженого дня протягом 2010/2011 навчального року та харчування 124 дітей щоденно протягом навчального року.

А. Лавський висловив подяку за проведену діяльність, акцентуючи на складній ситуації в районах та важливості і своєчасності наданої допомоги, а також на тому, що вони відчули реальну підтримку і впевненість в можливості подальших змін на краще.

Як зазначив О. Підгорний: «Такі зміни не були б можливими без підтримки Міжнародним фондом Відродження даного проекту, оскільки бюджетне асигнування на забезпечення діяльності соціальної інфраструктури, особливо закладів освіти та культури у селах і малих містах зазнало скорочення».

Спільні зусилля громадської організації та місцевої влади дозволяють досягнути покрокового вирішення існуючих проблем громади, зокрема розв’язання проблем навчальних закладів. ГО Центр «Доброчин» має намір продовжувати співпрацю з представниками місцевої влади та громадою Чернігівського регіону для вирішення актуальних соціальних проблем.

Метою проекту «Якісна організація освітнього процесу через покращення санітарно-побутових умов у школах Городнянщини», що здійснюється Центром «Доброчин» за підтримки Антикризової Гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”, є покращення санітарно-побутових умов та матеріально-технічного оснащення Городнянської ЗОШ та Городнянської районної гімназії.

Детальніше про програму: www.irf.ua.

 

 

You must be logged in to post a comment Login