Освіта та медіа-мистецтво – нові можливості розвитку українського телебачення *

«Телебачення нападало на нас все наше життя, тепер ми даємо відсіч. Зараз ми робимо наше власне TV / Нам Джун Пайк» – це кураторський проект Марії Гончар, який з 31 серпня 2013 року два рази на тиждень, щосуботи та неділі, о 12:10 та 11:15, виходить в ефірі Телеканалу «Одеса».
Телевізійна трансляція проекту має вигляд 35-40 хвилинної кураторської збірки робіт медіа художників та проміжних текстових слайдів з описом робіт, а також короткою текстовою інформацією про напрями та розвиток медіа-мистецтва.
Марія Гончар – є учасником першої Школи Громадської Участі, а також є куратором проекту «Креативні міста України», куратором соціокультурних проектів, архітектором, урбаністом, візуальним та медіа художником, членом спілки журналістів України.
Телеканал «Одеса» надає спонсорську допомогу проекту «Телебачення нападало на нас все наше життя, тепер ми даємо відсіч. Зараз ми робимо наше власне TV / Нам Джун Пайк» у вигляді безкоштовного телевізійного ефіру на 80 хвилин на тиждень, та технічної підтримки на протязі всієї дії проекту. Засновники та директори каналу, професійні та заслужені журналісти, Марина Жуковська і Михайло Гусєв ведуть незалежну інформаційну політику, основним напрямком якої є участь ТРК “РІО” і ТК “Одеса” в соціальних програмах і благодійних проектах міста Одеси та області. Наприклад, телемарафон “Фонд порятунку Одеського театру опери та балету 2000 р.” – збір коштів на покупку палей для зміцнення фундаменту Одеського театру опери та балету.
Тому підтримка Телеканалом «Одеса» проекту «Телебачення нападало на нас все наше життя, тепер ми даємо відсіч. Зараз ми робимо наше власне TV / Нам Джун Пайк», який ставить завданням виконання цілей та принципів Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження, яка була підписана 20 жовтня 2005 року, ратифікована Україною 20 січня 2010 року, та яка набула чинності в Україні 10 червня 2010 року; є для Телеканалу «Одеса» продовженням незалежної інформаційної політики, та сприяння розвитку нових можливостей і функцій українського телебачення, таких як освіта та медіа-мистецтво.
З 31 серпня 2013 року по 2 березня 2014 року, у рамках проекту «Телебачення нападало на нас все наше життя, тепер ми даємо відсіч. Зараз ми робимо наше власне TV / Нам Джун Пайк» було проведено 42 трансляції кураторських збірок робіт художників з України, Росії, Казахстану, Киргизстану, Республіки Молдови, Вірменії, Нідерландів , Румунії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Таїланду. Загальний час проведеної трансляції проекту «Телебачення нападало на нас все наше життя, тепер ми даємо відсіч. Зараз ми робимо наше власне TV / Нам Джун Пайк» на ТК «Одеса» з 31 серпня 2013 року по 2 Березня 2014 року: 1616 хвилин / 26 годин 56 хвилин.
Більш детальніше про соціальну та благодійну діяльність ТРК “РІО” і ТК “Одеса” можна ознайомитись за посиланням:
http://odessatv.tumblr.com/
Анонсний блог проекту:
http://nowwemakeourowntv.tumblr.com/
Блоги Марії Гончар:
http://mariiagonchar.tumblr.com/
http://goncharmariia.tumblr.com/

 

* –  НДО-Інформ №1 (50), 2014

You must be logged in to post a comment Login