Переможці конкурсу «Играем вместе» отримали обладнання!

Filed under Новини

возн10 грудня для переможців конкурсу з оновлення дитячих майданчиків пройшов  тренінг на тему «Управління проектами» для переможців грантового конкурсу «Играем вместе».  Метою проведення тренінгу стало ознайомлення переможців конкурсу з умовами реалізації договору на грант, процедурами оформлення та подання творчої та фінансової звітності за проектом, а також умовами використання гранатових коштів. Під час тренінгу, учасники активно обговорювали питання, пов’язані з бухгалтерським оформленням грошових витрат за проектом, проведенням інформаційної компанії, залученням мешканців громади до установки купленого спортивно-ігрового обладнання, а також питання пов’язані з урочистим відкриттям оновлених дитячих майданчиків.

Організатори конкурсу висловлюють щиру вдячність та повагу всім тим, хто зміг об’єднати жителів міста навколо вирішення проблеми безпечного та цікавого відпочинку дітей та ще раз вибачились перед учасниками за строк поставки обладнання. Як зазначила голова правління  Бальцер Вікторія «Цього року ми оплатили придбання обладнання, ще в вересні але  були змушені стати в чергу , оскільки у  підрядника було дуже багато замовлень з усієї України, тому і доставили його нам тільки на початку грудня. Зрозуміло, що взимку ніхто не буде його встановлювати.  Сподіваємось вже на весні порадувати малечу новими дитячими майданчиками»

Нагадуємо, що монтаж та установка обладнання здійснюватиметься власними силами переможців конкурсу. Оскільки, на сьогодні роботи по встановленню обладнання ускладнені через зимові умови, було вирішено монтувати та відкривати майданчики навесні. Отож, для наших переможців є достатній час самостійно визначати розташування ігрових елементів на своєму майданчику, а також встановити нові малі архітектурні форми зроблені власними силами для надання своєму майданчику індивідуальності та неповторності.

Згідно домовленості з переможцями конкурсу  на травневі свята   буде проведений традиційний «Фестиваль дворів» присвячений відкриттю 8 оновлених дитячих спортивно-ігрових  майданчиків, – свято для всіх, що об’єднує покоління і є своєрідним парадом креативу, турботи та зусиль дорослих заради наших діток!

Ще раз вітаємо переможців конкурсу і дякуємо всім небайдужим, ініціативним вознесенцям, завдяки старанням яких в нашому місті з’являться нові цікаві та безпечні місця дозвілля та сімейного відпочинку!

Організація проведення конкурсу «Играем вместе»  відбувається в рамках проекту «Грантотві конкурси, як механізми залучення громадськості до вирішення актуальних місцевих проблем» МБО «Фонд громади Вознесенська», що виконується за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» при підтримці ІСАР «Єднання» за фінансування Фонду Ч.С. МОТТА.

You must be logged in to post a comment Login