Перші кроки учасників «Школи громадської участі»

Віталій Моргун, голова благодійної організації «Волоський фонд розвитку громади», один серед перших учасників «Школи громадської участі»*, який поділився із нами першими кроками після участі у Школі.

За місяць, який минув після Школи йому вдалося активізувати власну громаду в декількох, важливих для неї питаннях.

Першим кроком Віталія стала зустріч, на які він розповів про проект в якому громада приймає участь, про його мету та завдання. На зустрічі були присутні директор Підгородненського будинку культури, представники міської ради та  місцеві активісти.

Перше що було зроблено – визначено які проблеми громади турбують її жителів найбільше та як їх вирішити. І відповідно до потреб, які визначили самі люди протягом місяця було організовано свято Івана Купала, проведено зібрання щодо розвитку баскетболу та тиждень «Чиста громада».

Більш детально перші кроки громади Підгороднього, Дніпропетровської області на шляху до активізації ми опишемо у наступному літньому номері «НДО-Інформ». Також на читачів чекає яскравий фото-дайджест!

 

*«Школа громадської участі» проводиться Інститутом соціокультурного менеджменту в рамках одноіменного проекту за підтримки Фонду ім. Ч.С. Мотта.

You must be logged in to post a comment Login